Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb illatú füstölő?

Melyik a legjobb illatú füstölő?

Figyelt kérdés
Olyan sok féle van és sohasem tudok választani. Amúgy a füstölőnek van annak az illatos olajnak van jobb illata?
2008. szept. 21. 14:27
 1/7 anonim válasza:
Az illóolajra gondolsz sztem. Én mondjuk a füstölőt jobban szeretem,azok közül a kedvecem a vanília és a fahéj. Imádom! De szeretm még a kókuszt is:)
2008. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Goloka, vagy másik nevén Nagchampa Agrabiati (ha jól emlékezem, így írják). Egyforma illatú mindkettő, csak a goloka a 6 szögletű dobozos (nem minden kereskedő ismeri, néha teljesen őrültnek néznek, de azért létezik), a nagchampa szögletes dobozban van. Nekem itt kezdődik és végződik a füstölő :-)
2008. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő. Én pl a cseresznyés füstölőért vagyok oda, de mostanában zavar ha tömény illat van, meg picit a füst is. Ezért jó az illóolaj, abból pl az almás meg a borsmenta tetszik nagyon. Szagolgass körbe és amelyik tetszik azt vedd meg :D Esetleg többet is, és akkor majd váltogatod :)
2008. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szantál
2008. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a Satya Nagchampa Aastha Incense a kedvencem! Régebben a Nagchampa dobozában volt 2-3 szál füstölő külön dobozban. Ez az! Finomabb, virágosabb illat!
2008. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kipróbáltam egy jópárat, mire találtam egy jót. A legtöbbnek nagyon agresszív és elviselhetetlenül kellemetlen szaga van. Úgy vettem észre, hogy ezek szintetikusak voltak, talán azért. A kék vagy vörös lapos szögletes dobozos SATYA nag champa viszont különbözik, az illata is kellemes, talán mert nem szintetikus.
2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
cannabis :D :D :D százával égetem imádom
2011. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!