Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem azon az úton jár amin...

Aki nem azon az úton jár amin kellene és nem is hajlandó változtatni az mindenképp meghal?

Figyelt kérdés
Pl ha nem csinál semmit valaki már 10 éve, nem is dolgozik és nem is kér segítséget
ápr. 10. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki meghal egyszer...

Gondolom azért nem csinál semmit mert megteheti, szóval van aki eltartja már 10 éve. Ha majd senki sem lesz, aki segít neki akkor majd csinál valamit, mert életösztöne azért neki is van.

ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
MINDENKI meghal, akár milyen úton is jár
ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Grimfox ***** válasza:
66%
Csak akkor hal meg idő előtt, ha kifejezetten olyan úton jár, ami halálhoz vezet. Pl önpusztító dolgokat csinál. Ha csak simán kallódik, amiatt nem fog csak úgy spontán meghalni.
ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

10 év semmit nem csinálás után már lehet annyira végzetes állapotban a test és az elme hogy bármikor meghalhat az illető kb

Nekem is volt többször hogy a betegségeim miatt semmit nem csináltam, sajnos volt hosszabb idő is és olyan derealizaciokon mentem keresztül hogy nem éreztem a testem meg nem ismertem fel magam a tükörben….

Ebből lehet halál

ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
4. Szerintem a kérdező nem úgy érti, hogy nem csinál szó szerint semmit valaki, hanem hogy nem dolgozik és segítséget sem kér. Ettől még nem hal meg senki és nem lesz agyilag zokni sem, sőt ettől még lehetnek szociális kapcsolatai is.
ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már hivatalos orvosok között is vannak olyanok, akik látnak összefüggést a betegségek, és a lelkiállapot között. Szóval abban mindenképp van valami, hogy aki lelkileg nincs rendben, könnyebben megbetegedhet testileg is.
ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha 10 eve nem csinal semmit akkor mibol él?
ápr. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

5 a kérdező azt írta hogy nem csinál semmit…

Nekem aztán sokszor volt olyan hogy tényleg semmit nem csináltam azon kívül hogy netfüggő vagyok.

Nyilván én sem a falat bámulom 16 órán keresztül mert az kibírhatatlan de a netezésen kívül semmit nem csináltam….

Ebbe bőven bele lehet őrülni ahogy írtam nekem volt olyan hogy nem ismertem fel magam a tükörben és mikor felebredtem azt sem tudtam hogy épp melyik világban vagyok.

ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Mindenki mindenképp meghal.
ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
#8: Ilyen hogy lehetséges, hogy nem ismeri fel magát valaki a tükörben? Nekem ez hihetetlenül hangzik.
ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!