Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkozott-e Istennel, akit...

Találkozott-e Istennel, akit újraélesztettek öngyilkosságból? Látta-e a fényt?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat várok, ne trollkodjátok szét kérlek a kérdést/témát.

Olyan válaszoljon kérem, akinek volt ilyen jellegű tapasztalása már.

Kérdés: akit újraélesztettek öngyilkosságból, az tapasztalt-e túlvilági élményt?

Látta-e a fényt? Találkozott-e halott szerettével, Istennel v Jézussal?



ápr. 11. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Az számít ha csak elájultam a vérveszteségtől és anyu rugdosott fel a földről?
ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem öngyilkos lettem hanem balesetben ''haltam' meg de én nem láttam túlvilágot.
ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ugye tudod hogy az összes vallás emberek agyszüleménye?

Nincs se Isten, se Jézus, se Allah, se Mohamed.


Sajnos én egyszer "meghaltam" már. Gyerekként a Balatonba fulladtam családi nyaraláson és 3 percig voltam halott mire újra tudtak éleszteni a vizimentők.

A nagy fehér fényt láttam csak aztán a nagy semmi, mintha csak aludna az ember.

Az orvosok amúgy már rég megmagyarázták hogy az a fehér fény egy ilyen kémiai változás az agyban mikor nem kap oxigént.

ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Akik a klinikai halálból visszatérve hasonló élményekről számolnak be, valahogy mindig a olyasmikről számolnak be, ami egybevág a hitükkel, saját kulturális hátterükkel, stb. Vagyis aligha járt bárki is a túlvilágon - ha létezik egyáltalán - simán a saját, egyéni képzelgéseiket, álmaikat élték meg vallásos élményként.
ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

Persze, ez nekem is furcsa volt mindig, ha bibliai személyiségekkel futnánk össze, azt bizonyítaná, hogy más vallások tévúton járnak.

De képzeljük el az öngyilkos terroristát, Szent Péter (a portás) színe előtt.

- Elnézést, nekem azt mondták, hogy a Paradicsomba kerülök, fiatal lányok közé.

Paff...

ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van is egy ilyen vicc...


Politikus meghal és odakerül Szent Péter színe elé.

-Na politikus most választás előtt állsz.Eltölthetsz egy napot a mennyországban és utána egy napot a pokolban.Utána döntened kell hová akarsz kerülni az idők végezetéig.


-Első nap felmegy a mennyországba, látja hogy mindenhol dagadt angyalok pengetik a lantjukat, döglenek a felhőkön és minden baromi unalmas.


-Második nap alászáll a pokolba.

Odalenn mindenhol vadító csajok táncolnak latex ruhában.A csapból is pia folyik és mindenki rajong érte.


Harmadnap visszakerül Szent Péter elé - kérdi hát:

-Na politikus hogy döntessz?


Így szól a politikus:

-Atyám én bizony a poklot választom.


Rendben - menj hát a pokolba ha oda kívankozol.

Alászáll a pokolba ahol várja az Ördög, bedobja egy fortyogó üstbe, bökdösi a vasvillával és azt üvölti:

-Most minden bűnödért megfizetsz!!!


Felordít hát Szent Péterhez.

-Szent Péter ez nem így nézett ki tegnap !!!

Szent Péter:

Ja politikus...az volt a választási kampány!

ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4es-ha az àlmaikat élték meg akkor magyaràzd el miért beszél idegen nyelven az ujraélesztett perfekt?a mentősök is csak àlmultak és az ujraélesztett utànna nem emlékezett hogy ő idegen nyelven tàrsalgott stb.


Vmi biztos hogy van..

ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

7. Van magyarázat ilyenekre is. Az ondósejt és petesejt olyan sok információt továbbít, amit mai tudásunkkal valóban nehezen értünk, de attól még ez sem egy misztikus dolog.

Lehetnek, illetve szerintem vannak is olyan információk, ami előző generációkból átszivárog és hipnózisban előhívható, vagy ilyen rendkívüli esetekben "feltör".

Azért nem tudom kétségbe vonni, mert magam is tanúja voltam egy bizonyos esetnek, de nem találtam benne szemfényvesztést, ugyanakkor megmagyarázható szerintem.

ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


F.Galló Béla: A bennünk kódolt jövő c. könyve tökéletesen leírja a sejtekben tárolt informaciók öröklődését.

Maga sejt szó is két jelentéssel bír.

Egyrészt a sejt - mint az élő szervezetek legelemibb alkotórésze, másrészt a sejtés - mint a bennünk élő ősök tudása.

ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"a bennünk élő ősök tudása"

Ezzel azért óvatosan.

Mostanában kezdik kutatni a témát - de az élet során szerzett tapasztalatoknak csak rendkívül kis része kerül be az ivarsejtekbe! Mert ugye máshova fölöslegesen is kerülne.

Ilyen kerülhet be, mint tartós, folyamatos éhezés, stb.


A halálközeli élményekről meg már elég sok tudásunk is van, annyira már nem titokzatosak.

Amúgy kb. az emberek harmadánál jelentkezik bármelyik, többnyire nem mind.

ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!