Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt hogy dolgozzam fel?

Ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az exem meg akart öletni. Először kettesben voltunk, és minden jólment majd bejött 2 alak akire én elvileg "fintorogtam" bevittek egy szűk helyre és élesítették a késeiket. Az ajtó bevolt zárva, és elvileg meg akarnak szúrkálni. Hihetetlen módon nem tudom hogy kijöttem és szóltam anyukámnak és anyával elmentünk vissza (nem emlékszem se a kijutásra semmire sem) és nem volt ott semmi és anyukám felpofozott mert szerinte drogozok és beképzelem. A füves része igaz, gyakran fogyasztok néha a valóságban de hogy ennek köze lenne az álmomhoz? Exemnek talán annyi köze lehet, hogy gyakran mondta h vannak kapcsolatai befolyásos emberekkel de nem akart ártani nekem soha, nem értem ezt az álmot és azt sem tudom hogy dolgozzam fel mert felkavart.

máj. 23. 07:55
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem tudom mit jelenthet ez...Valaki aki ért ezekhez segítene?
máj. 23. 07:56
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%

Pontosan a fű okozhat olyan problémákat, hogy sokan nem is hinnék.

Alább csak egy kirívó eset a példa kedvéért (sőt, szerintem más is okozza az illető sajátos nézeteit), illetve a fű is okozhat számtalan más problémát, amit nem részletezek, utána lehet nézni a neten.

[link]


"Húsz évig szívott füvet

Az ügyvéd szerint Székely teljes körű beismerő vallomást tett, és jó útra tért. Korábban beismerte, hogy húsz évig használt rendszeresen kannabiszt."

máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tobbet ne fuvezz
máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Manuella Schmitten pszichológus egy másik aspektusra világít rá. Szerinte elképzelhető, hogy azért jelent meg álmodban az exed, mert olyan dolgok miatt aggódsz a jelenlegi kapcsolatodban, mint amik az előzőben történtek. Így például, ha korábban megcsaltak, a hűtlenség témája jó eséllyel megjelenhet a tudatalattidban alvás közben. Röviden: arról álmodunk, ami a leginkább aggaszt minket, ezért Schmitten szerint „nagyobb valószínűséggel fogsz álmodni a volt partneredről, mint a jelenlegiről”.
máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A szúrások és a fenyegetések éjszakai látomásaiban tükrözik mindazt a belső konfliktust és feszültséget, amely a tudatalatti rétegek mélyén lapul. A védelmetlenség és veszély közeli jelenléte, amely a kést lengető árnyaktól származik, jelenthet egy kirekesztettség érzetet vagy általános szorongást az élet egy bizonyos aspektusával kapcsolatban. Ezen álom arról tanúskodhat, hogy a lelked egy mélyebb része valami komoly figyelmet követel, ami a fizikai éber világban semmi egyébként nem kapna.


Nem mindennapi, hogy az álmaink szó szerinti értelmezést találnak a való életben, és gyakran a legsötétebb álmok szolgálnak a leghasznosabb belső utazások forrásaként. A szúrások által okozott fájdalom és rémület megteremt egy olyan teret, ahol az érzelmek szabadon elszabadulhatnak, megnyitva az utat a feldolgozás és megértés lehetősége felé.

máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
0%
Az álmod csak annyit jelent, kérdező, hogy aludtál. Nem kell ezen feldolgozni semmit.
máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!