Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki megoldja az időutazás és...

Aki megoldja az időutazás és térhajlítás fizikáját azt elfogják tüntetni vagy hagyják hogy ezt az emberek is megtudják?

Figyelt kérdés
Nem titkos katonai létesítményekben kísérleteznének vele hanem híres egyetemek tudósait kérnék fel hogy nyilvánosan vizsgálják meg a technikát?
máj. 23. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Aki megoldja az időutazás és térhajlítás fizikáját azt elfogják tüntetni"

Eltűnik ő magától is, barátom. Ez a lényege :)

máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezós kérdést lehetne rögtön az ezóba tenni?
máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez maradhatott volna a tudomány rovatban is, de itt is jó helyen van. Szerintem ezek a dolgok titokban vannak tartva, de persze kiszivárgott már elég sok minden.
máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
43%

Ez ilyen konteós paranoid babona, hogy eltüntetnek embereket, legtipikusabb az olajmaffia, mert ők ebben utaznak.

Utóbbi évtizedekben például mindenki, aki feltalált valami jó alternatív energiaforrást, azt elsüllyed, eltűnik. Vagy megvették az embert kilóra, vagy elnémították.

Legalábbis ezt tartja a fáma.

Az már fel sem merül, hogy ezek a furcsa nézésű megszállott emberek, akik nagyon bizonygatták, hogy ők aztán tudnak valamit, biztos, végül rendre meg lettek cáfolva, kinevetve is gyakran.

Vagy elbujdostak szégyenükben, vagy elszöktek a hitelezők elől, akiket átvertek. Vagy kikezelték őket.

Nem véletlen, hogy ilyenekben én már nem hiszek (meg amúgy sem tudnának vakító zavaros dumákkal, fizikai képtelenségekkel beetetni).

Kérdés kapcsán is előbb fel kellene mutatni valami valós tudást, ma már az internet korában nehéz lenne elsüllyeszteni egy igazán korszakalkotó információt.

máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, szerintem jó irányban gondolkozol, ezeket a dolgokat titkolják, elsumákolják. De egyszer valamikor lehet hogy nyilvánosságra fogják hozni, viszont arra nincs tippem, hogy hogyan. Lehet hogy azt fogják hazudni, hogy akkor jöttek rá erre az egészre, akkor fedezték fel, tehát valamikor a jövőben. A tudomány valós szintje mindig előrébb van, mint amit elmondanak hivatalosan a nyilvánosságnak.
máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
43%
Nem, ez tankönyvi példája paranoid "gondolkozásnak". Gondolkodásnak.
máj. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen a válaszom a kérdésre, tehát valószínűleg eltüntetik őket.
máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!