Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek az alternatív univerzu...

Hisztek az alternatív univerzumokban?

Figyelt kérdés
olyan univerzumokban ahol a történelem teljesen máshogy alakult, pl: nem lett volna egy világháború sem, meg hasonlók
2010. nov. 8. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
én inkább belesz@rok a rencerbe
2010. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
senki sem tudja biztosan, mert sem mérni nem tudták, sem pedig bizonyítani ennek létezését, vagy cáfolatát.
2010. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja
2010. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mert nincsen ilyen, csak a scifikben.
2010. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én igen, de úgy képzelem el, hogy teljesen más mint a Föld, vagy ez a dimenzió.
2010. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen egy ismerősöm aki matematikus,már próbálja az egyenletet felírni.Szerinte a tudósok már régen átjárnak köztük és kényükre-kedvükre alakítják a dolgokat.Ha hibáznak vagy túl nagyot változtatnak akkor van baj.Az több ember is észreveszi.DEja vu,fekete lyukak stb..
2010. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a történelem egy egyenes, és mi haladunk rajta, akkor igen, lehetnek alternatív elágazásai, amiket mi nem tapasztalunk meg.
2010. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek bennük. Én párhuzamos síkoknak hívom, és egy könyv lapjaival magyarázom. Van az egész, ebben vannak a síkok, amik között - egyelőre - nincs átjárás. A könyv lapjai esetén ugyanez. Párhuzamosan egymásra léteznek, de nincs átjárás.

Amúgy abban is hiszek, hogy álmainkban nem csak az adott problémát dolgozzuk fel, ami foglalkoztat, hanem gyakran teszünk utazást más síkokon. Persze van ember, amelyik erre fogékonyabb, és van, aki nem.

2010. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elvileg a star wars iroja nyitott aggyal született és leirta az emlékét. és az másik univerzumba játszodik
2010. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs de en nem hiszek
2010. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!