Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ajtókról, tükrökről,...

Az ajtókról, tükrökről, ellehet képzelni, hogy valamiféle dimenzió kapuk/átjárók másik, vagy alternatív világba ( valahol hallottam ilyesmit de sztem hülyeség), és ezáltal a "tükrös " démon/szellem is létezik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Alice csodaországban.
2010. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
tanulj még egy kis fizikát, rád férne
2010. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bakker aki szellemekről kérdez ( amikben nem hiszek mert csak az ember találta ki ) arra tudnak hülyeségeket válaszolni erre is pls xD
2010. júl. 23. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen Koontz könyv, amiben a gyilkos ugyanezt képzeli. :D

Amúgy szerintem ez hülyeség. :D

2010. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Persze... Simán... Ott jönnek ki a vámpírok a tizen, huszon százezredik dimentióból, hogy aztán az orvosi kart esti tagozaton elvégezve belgyógyászok lehessenek, és rengeteg vérhez jussanak emberáldozatok nélkül is...
2010. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a tükrös dimenzió kaput komolyan mondom nem tudom ki találta ki de baromi nagy hülyeséget. Én hiszek az ezoterikus dolgokban de ebben nem. Semmi logikát nem látok benne. Az 1 dolog, hogy a mesékbe átlépnek a tükrön vagy egy titkos ajtón akkor egy másik dimenzióba lépnek de a valóságban ilyen nincs.


Ha lenne akkor valószínűleg rendszeresen a két vagy akár több világ között mászkálnánk. Mert azt hinnék ettől jobb lenne az éltünk... A pillangó hatás 1-2 hasonló film. Érdemes megnézni.

2010. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség, de valami alapja lehet.

Nyilván nem jön elő tükörből senki, sem ajtókból, de mikor nagypapám haldoklott, állandóan a szekrényajtót mutogatta, h el akar már menni, és onnan fényesség jön. Azt mondta, csak résnyire van nyitva, nyissuk ki neki rendesen.

Ez azért elgondolkoztató.

2010. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer régen olvastam egy cikket. Egy paranormális kutató végzett kísérleteket úgy, hogy egy teremben felállítottak egy nagy tükröt, és vele szembe egy asztalra egy kamerát.

Így a kamerában láttad a tükröt, abban a kamerát, abban a kamerában megint a tükröt... nos, elindították a kamerát,és egy idő múlva alakok tűntek fel a tükörben.


Persze, ki tudja, hogy mi igaz ebből.

2010. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
átjáró a tükör más síkokra, ha megnyitod. Inkább kapcsolat teremtő eszköz, mint konkrét ajtó. :)
2010. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elképzelni bármit lehet.
2010. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!