Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyet már láttatok? (Lent)

Ilyet már láttatok? (Lent)

Figyelt kérdés

Gondolom elég sokaknak volt már ez hogy egy sötét alak, nem feltétlen ember méretű inkább macska vagy kicsivel nagyobb alak hirtelen valahol átsuhan és eltűnik! De volt már olyanom is hogy este a tv néztem az mellet volt egy szék, és arról leugrott valami és nagyon gyorsan eltűnt.... (NEM horror filmet néztem akkor)! De amúgy elég sok helyről hallom ezt hogy valakivel nem 1x megtörtént! De gondolom az agyban játszodhat le ilyenkor valami, képzeletünk játszadozik velünk vagy hasonlóra gondolok!


Ha valakivel megtörtént ehhez hasonló, és ha van kedve írja le! :D


2010. nov. 11. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

egyzser átfutott előttem egy róka...de mire rájöttem hogy róka volt:DD

egyébként ilyen persze gyakran van, de semmi természetfeletti nincs benne. pl ha álmos vagy a perifériás látásban sokszor moognak iylen árnyak, ott kezdődnek a halucinációk. Múltkor tapasztalhattam hogy milyen ha NAGYON álmos vagy. tyű mindenhol szaladgáltak ilyen sz*rok:D

2010. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is szellemekre gondoltam,ennek is megvan a magyarázata tudom, de én úgy a lakásra gondoltam! Mert ott nem sok minden mozoghat, (kivéve ha egerek vannak:D)
2010. nov. 11. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem már nem egyszer történt ilyen. A legutóbbi esetnél ültem a szobámban egy széken, és a szemem sarkából úgy láttam, mintha egy fekete macska ugrott volna le az ágyamról. Nagyon megijedtem.
2010. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs macska a lakásomban. (Előző vagyok.)
2010. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
velem egyszer az történt hogy éjszaka felébredtem megnéztem az órát az ágy mellet. úgy emlékszem hajnali kettő. elmentem ittam egy kicsit visszafeküdtem és utána mintha egy szürkés színű cica ugrott volna át felettem. nagyon megijedtem. utána gyorsan felültem de utána nem láttam semmit.
2010. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ja és van macskám.(3)
2010. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fáradt vagy és kész.Én pl tegnap láttam "mozgást" de annyira fáradt voltam,hogy 5 perc múlva az asztalon aludtam el.
2010. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem akkor szokott lenni amikor álmos vagyok.elég ijesztő néha
2010. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neménvagyokaz ***** válasza:

Tegnap velem is történt. Kapcsoltam ki a TV-t és a szemem sarkából láttam mintha valami leugrott volna a szépemről de mire odakaptam a fejem már semmi se volt ott:)


Ja és nincs macskám(0)

2010. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!