Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban tudnék ilyen...

Melyik boltban tudnék ilyen farmert venni? Láttatok valamelyik boltban mostanában ilyet? (Konkrét ruha boltot / márkát írjatok légyszi, ja és ne kínait) 16/L

Figyelt kérdés

[link]



Tök jól menne a stílusomhoz. Régóta szeretnék ilyet. :)


2011. okt. 26. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy fekete farmert,megfogod a pengét és szépen csinálsz rá lyukakat
2011. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy egyszerű farmert szétszaggatsz ollóval, reszelővel, csiszolópapírral. tényleg jól néz ki, így olcsóbban is kijössz, meg nem kell boltról boltra járkálnod.
2011. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban csak vágni kell rá egy kis lyukat és utána tovább tépni. Ennyi, más is így csinálja. Én is.
2011. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OKé. Köszi a tippet . de én venni szeretnék. és nem sznobságból, csak mert, csak.és nem csinálni.
2011. okt. 26. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

De ilyet csinálni szoktak.

Nem értem, te inkább megvennéd tizensokezerért? Ahelyett hogy vennél egyet 3000 ft körül és kiszaggatnád ugyanolyanra? Ennek mi értelme? Az ilyenek egyediek, kézzel csinálják ezért nagyon drága. De épp ezért te is meg tudod csinálni ugyanígy. Semeddig nem tart. Boltban nem láttam egyébként mostanság sehol. Szerintem így télen már annyira nem menő ezért nincs.

2011. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!