Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Erich von...

Mi a véleményed Erich von Daniken írásairól?

Figyelt kérdés

Én szeretem a könyveit.

[link]

Lényegében arról ír,hogy UFok már voltak itt a régebbi időszakban,és erre bizonyítékokat is ad,leletekből,írásokból stb


2010. nov. 13. 23:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát nemmondom hogy minden úgy van ahogy daniken ír,na de ha tényleg úgy lenen hogy bevallja hogy kamukat ír össze vissza akkro szerinted hol vennék meg a könyveit még msot si?ez hülyeség nemtom hol olvastad
2010. nov. 15. 14:40
 12/20 anonim ***** válasza:

Playboy Volume 21 Number 8, 1974 <-- itt keresd a saját vallomását, pár link van még angol wikipedián.


Miért ne tehetné meg? (Különösen, hogy lebukott vele.) Erkölcsi aggályai meg ugye nem voltak, hiszen számos alkalommal lopott pénzt emberektől.


Az ezoterikus témáknak pedig sajátja, hogy az ezek iránt érdeklődő emberek nem hajlandóak tudomásul venni a tényeket, kiépítenek maguk köré egy saját kis burkot, abban élik az életük.


Ha jól meggondolod Te sem a tények alapján ítélsz, egy börtönviselt (ráadásul csalás, szélhámosság miatt (!)) ember könyvének hiszel, és nincs benned hajlandóság, hogy utánanézz a linknek, ahol beismeri, hogy a "bizonyítékok egy részét" valóban meghamisította a "könyv élvezetesebbé tétele érdekében." Mások terhelő vallomásairól nem is beszélve.

2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezek itt jól összevesztek.

Szerintem elgondolkodtató a Daniken még ha tévedett is valamennyit.

Amerika felfedezése is tévedésen alapszik ugyebár.


Kérlek olvasd el a bibliából Ezékiel könyvét.

Ha elolvastad szólj és beszélgetünk róla.

Én azt is Ufószerű jelenésnek látom.Ahogyan bánik az"Isten" Ezékiel-lel. Ahogyan leírja a "lelkes Állat" kinézetét,hangját....

2010. nov. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én elhiszek sok dolgot, régen az emberek nem tudtak ilyen építményeket készíteni... még ma se biztos hogy megbírnák ennyire pontosan csinálni
2010. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BlackSword ***** válasza:

tegnap 23:30!

Már mmiért ne tudták volna az ókoriak megépíteni az építményeiket?

1) Építész hallgatóként előadásokon fel sem merült ez a butaság, hogy ezeket nem ember építette volna...

2) Építész hallgatóként tudom, hogy építeni nem is olyan bonyolult, mint azt sokan hiszik...

3) Az ókori tudományok, mint a csillagászat, orvoslás, matematika, és az építészet is jóval fejlettebb volt, mint az azt a kort követő korok...

Eszement badarság lenne ezeket az írásokat kmolyan venni... Nincs semmilyen tudományos alapja...

2010. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
én is építészetet tanulok.de persze nem modnhatták a suliba hogy ufok építették ezt emg azt! utolsóval félig egyet értek,de pl a suliban si úgy tanítják hogy hát a piramisoakt így meg úgy építették.a valóságban meg megpróbálták megcsinálni,úgy ahogy a tankönyvekben írják.nem sikerült.aztán már bevetették a modern gépeket is és azzal sem sikerült. még a japánok próbálták megcsinálni.
2010. nov. 25. 03:13
 17/20 anonim válasza:
Nem értem, hogy ti, ,,nagyonokos, tudományos emberek,, hogy hihetitek el a bibliát, mikor az ilyesmit nem. Talán a Bibliát olyan szuperprecíz tudományos tények bizonyítják?Persze nektek sziklaszilárd, és egyértelmű bizonyíték kel...mert a többire már nem ér fel az agyatok, hogy egy kicsit el is gondolkozzatok...én egyetértek az írásaival!
2012. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ami nem tetszik nektek, vagy amit nem úgy tanították az egyetemen, egyből rávágjátok, hogy mincs rá bizonyíték, és kész...
2012. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Arról a vallomásról pedig, hogy bevallta, csak hülyít minket, küldj egy linket, vagy scanneld be és tedd fel a cikket. Amíg nem látom, csak pletykának könyvelem el. Egyébként a Playboy csak egy pletykalap...
2012. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szemét
2013. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!