Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyit keres Eric von Daniken...

Mennyit keres Eric von Daniken, David Icke és a többi néphülyítő?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert, ha ennyire kifizetődő, akkor én is kiadok egy-két könyvet. Elég élénk a fantáziám és jó a logikám, így nem okozna gondot a legártatlanabb jelenségekhez is összeesküvést vagy "mesét" kreálni.
2011. márc. 24. 09:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
És honnan tudod,hogy nem igazat mondanak?Sehonnan!Lehet övék az igaz,de lehet hogy nem.Ezt te sosem fogod megtudni!Ne itélkezz!Egyébként Daniken csak a multat ismerteti bizonyitékokkal.Láttam pár filmjét,ha te nem,nézd meg!És próbáld cáfolni,amit bizonyitékokkal alátámaszt!nem fogod tudni megcáfolni!
2011. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igazad van, csakhogy bekerülni a politikusok közé, miniszterelnöknek lenni nem annyira egyszerű, mint meséket gyártani. A politikai körökben nagyobb a szűrés.--Mutass csak 1 politikust aki normális,nem hazudik,és a népnek akarna segiteni! Nem fogsz tudni!És hogy nagyobb a szürés??Remélem itt azt érted,hogy akinek van ismeretsége,pénze,bekerül!A többiek magasról le vannak sz.rva!Ez elég szép szürés!Ott minden elöre meg van.Szerinted a nép döntötte el,hogy mondjuk a Narancs lesz az első???
2011. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:45


Nem egészen. Amúgy nem is erre gondoltam, de ne kezdjünk el itt politizálni! Arra gondoltam, hogy a politikusi pályához tanulni is kell, le kell tenni valamit az asztalra! Abban értettem egyet veled, hogy ők is hazudnak, erre te leírod még egyszer?! Tudsz te egyáltalán mondatot értelmezni? Vagy az elemi iskola kimaradt?

2011. márc. 24. 12:47
 4/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:43


Nincs igazuk! Akkora baromságokat állítanak, hogy már ordít. Ilyet csak tanulatlanok vesznek be. Egyébként Daniken maga is mondta, hogy az első néhány könyve teli volt hibákkal! Akkor miről beszélünk? Egyébként szeretem az ilyen dolgokat, de egy szót sem hiszek el belőle, fantasy-nek jó. Ennyi.

2011. márc. 24. 12:49
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet,van valamiben gazad,de te sem tagadhatod pld a régi sumér szövegeket,irásokat,amik az égből jövő emberekről szóltak,na és égi háborukról.Én csak tudom,évekig tanulmányoztam a Sumér kulturát!
2011. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
gazad-igazad bocs az elirást.
2011. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:31


És ez már rögtön azt jelenti, hogy itt voltak a földönkívüliek? Vagy az egyiptomi hieroglifák, az egyik le volt kopva és arról állította, hogy helikopter és sugárhajtású gép. Jó, ha elfogadom, akkor sem lehet ezzel űrutazni!!!!!

Meg mi a valószínű, hogy a Nazca-vonalak leszállópálya és iránybaigazítás volt az ufóknak vagy az, hogy az isteneiknek áldoztak így? Biztos egy olyan fejlett faj, aki képes a csillagközi térben navigálni(ami nem egyszerű), a szaros bennszülöttekre lesz utalva, hogy A pontból B-be jusson? A legmegdöbbentőbb, amit hallottam az az, hogy az ókori egyiptomiak genetikai módosításokat hajtottak végre és a falfestményeiken szereplő félig ember félig madár testű valami ennek az eredménye! És mindezt technikai civilizáció nélkül! Hát tudod kit etessen!

Meg, hogy erőforrásokért jöttek ide(arany, ha jól emlékszem) fényév távolságokról? Hát tudod mit! Az egész szaros űr teli van nyersanyagokkal elérhetőbb távolságokban, majd pont ide jönnek. Ja a másik, hallottál a nanotechnológiáról? Pár évtized és a molekulák módosításával a homokból képesek leszünk aranyat készíteni! Akkor egy ilyen fejlett faj, aki ennél jóval fejlettebb, majd pont erőforrásokért jön?!

Abszúrdabbnál abszúrdabb dolgokkal etetik a jónépet, ja a rabszolga emberek is jó sztori. De ha egy faj ilyen fejlett, akkor miért nem robotokkal dolgoztat? Az sokkal hatékonyabb! Ezer sebből véreznek ezek az elméletek. Napestig lehetne sorolni!

2011. márc. 24. 17:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért mert te nem hiszed el, egyből baromságnak kell nevezni? Ki vagy te, hogy megcáfolod az állításaikat? Nem mondom, hogy én mindent elhiszek nekik, de mégis: Van rá bizonyítékod, hogy nincs igazuk? Cáfolat nélkül lenézni más tanulmányait ostobaság, ha van bármilyen kézzelfogható bizonyítékod, hogy nem igaz, szívélyesen várom.
2011. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Azért mert te nem hiszed el, egyből baromságnak kell nevezni?"

Nem, azért mert ellenkezik a józan ésszel és a logikával.


"Ki vagy te, hogy megcáfolod az állításaikat?"

Egy szkeptikus, gondolkodó ember, tévedés ne essék, én lehetségesnek tartom a földönkívüli életet, de nem ezt a hülyeséget.


"Nem mondom, hogy én mindent elhiszek nekik, de mégis: Van rá bizonyítékod, hogy nincs igazuk? Cáfolat nélkül lenézni más tanulmányait ostobaság, ha van bármilyen kézzelfogható bizonyítékod, hogy nem igaz, szívélyesen várom."

Előszőr is! Az állításait neki kellene bizonyítani, amit a mai napig nem tett meg! Másodszor a félreérthető tárgyi és képi leletekre kreált egy mesét(ez nem bizonyíték), semmi bizonyítékot nem szolgáltatott, úgyhogy bizonyítékra nekem sincs szükségem! Amúgy szerényen megkérdezném, hogy az ipsének milyen képesítése van? Ha nem történész, akkor milyen jogon ártja bele magát?!

Ja és nem feltűnő, hogy van ilyen "misztikus" parkja és 26 könyvét több mint 20 nyelvre lefordították? Mennyit kereshetett vele? Egy kókler!

2011. márc. 24. 19:29
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Akkor egy kérdés,és cáfold meg!A Sumérokkal kapcsolatos.Tehát:Honnan tudták,hogy a Föld a 7-ik bolygó?Számolj utánna.Gyere be képzeletben a naprendszerbe,a Nap felé haladva.És láss csodát!A 7-ik?Mikor is fedezték fel akkor valójában a bolygókat?Tovább:a Neptunuszt kék bolygóként ábrázolták,Jupitert sárgás csikos,és a Szaturnuszt gyürüvel!Akkor ezt csak megállmodták?És még sorolhatnák több szerinted "furcsaságot".Szerinted épitettek egy hyper távcsövet?
2011. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!