Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikus szempontból te...

Ezoterikus szempontból te hogy értékelnéd ezt a történetet?

Figyelt kérdés

Van egy ellenkező nemű barátom, aki öt hónap óta megint akart velem találkozni. Megbeszéltük, hogy mikorra érkezem a pályaudvarra - mert átutazóban voltam, és ha már Pesten járunk, fussunk össze alapon -, többször is hívtam, nem vette fel, vártam rá, aztán továbbutaztam. Aznap késő éjjel felhívott, hogy akkor mikor is lesz a találkozó. egy héttel később visszafelé mentem, Pest szintén útbaesett, megint megbeszéltünk egy találkozót, és ugyanaz történt, mint egy héttel korábban.


Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik érdekeltek ezoterikus, Sors és egyéb témában, a szkeptikusoknak, majd másik kategóriában teszek fel kérdést.


Tehát, a Sors azt akarja, hogy ne találkozzam soha többé ezzel az emberrel, vagy csak abban az időben lett volna balszerencsés a találkozás?


2010. nov. 17. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak barátok vagytok nem kell egyből megszakítani vele a kapcsolatot egy ilyenért. Inkább beszéljetek, hogy miért történt ez.

Egyébként egy ilyen nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, hogy soha többé ne találkozzatok. Lehet most nem vagyok egy hullámhosszon, vagy még valaminek még időt kell hagyni. Szerintem hagyjad a dolgot. Elvileg ő "vágott át". Szóval ha akar valamit, majd keres. Meglátjuk te akkor majd hogy viszonyulsz hozzá.

2010. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Furcsa. Lehet az illető egyszerűen egy szétszórt hebrencs is. (Neki talán nem is annyira fontos a tali), de lehet valami karmikus oka, hogy ne találkozz vele, mert nem válna hasznodra.
2010. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor gyakrabban volt lehetőségünk találkozni, akkor is sokszor felejtett eljönni vagy szólni, hogy nem jön. És mindig órákat késett.
2010. nov. 17. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel csak annyit ismerek a sztoriból amit leírtál. Csak annyit írnék, hogy amit nem kell, azt ne erőltessünk.

Első voltam.

2010. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez többször is előfordult már, akkor lehet, hogy baj van a memóriájával. Nem hiszem, hogy túlzottan ezoterikus, sajnálom.
2010. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezoterikus válasz: a jupiter és a plútó együtt áll a 7. házban, ezért a kos jegyű ismerősöd igyekszik elkerülni téged, aki ikrek vagy.

normális válasz: elfelejtette/jobb dolga volt. :D

2010. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szimplán feledékeny a gyerek...

gyógyzsrt kell neki kérni

2010. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ami nem megy, ne erőltesd. Emberi magyarázat: ha érdekelnéd, ott lett volna.
2010. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki többször ugyanezt. Ha mindig így történik akkor az illető egyértelműen nem akar veled találkozni. Nem hiszem, hogy az ezoterikának köze lenne hozzá. Ha ezen gondolkozunk akkor lehet pozitív is negatív is az oka a nem találkozásnak: Pozitív szempontból, balszerencse elkerülése, bár ez csak egyszer történik meg, vagy Isten nem tervezte az életedbe azt a személyt, negatív értelemben a sátánka szívat téged.
2010. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!