Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetséges...

Szerintetek hogyan lehetséges ez? Véletlen?

Figyelt kérdés

Szeretném az elején leszögezni, nem vagyok megszállottja ennek a dolognak. Szóval nem keresem az utcán, hogy ki kire hasonlít. Amiket leírok példákat sok évvel egymás után történtek. Abban sem vagyok biztos, hogy vajon jó helyre írtam-e.

Mindenkinek van legalább egy hasonmása a világban??

Egyszer néztünk régen egy újságot és abban voltak gyerekek, az egyik gyerek ugyan úgy nézet ki mint a nővérem kiskorában de komolyan ugyan úgy! Ha nem tudom, hogy biztos nem a nővérem az akkor azt mondtam volna, hogy Ö az.

Vagy pl. az egyik volt tanárom látott egy ugyan olyan kinézettű lányt mint én, mondta már éppen ment volna oda a csajhoz, hogy megkérdezze mit keresek itt suli időbe és akkor vette észre, hogy talán mégse én vagyok.( ami még ijesztőbb ebbe a történetben, hogy én mozgás sérült vagyok ami abban mutatkozik, hogy csámpásan megyek, kicsit pipiskedve, a csaj is mozgássérült volt. Erre figyelt fel ugye, de mondta hogy közelebb ment és az arcunk is majd csak ugyan az volt).

Vagy amikor a mamám meghalt, akkor mi a telkünkön voltunk és állandóan láttunk egy ugyan úgy kinéző nőt mint a mamánk(mondjuk ebbe nem vagyok 100% biztos, mert ugyan a nővérem is látta, de kicsik voltunk. 8 és 9 évesek.


2010. nov. 19. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkinek van hasonmása a világon, nem is egy.

Én mindig látom az egyik osztálytársam hasonmását, amikor a buszon megyek a suliba. Nagyon rémisztő, olyan mintha az ikertestvére lenne!! Ugyanaz az arc, test, hajszín, minden! és csak egy különbség van : öltözködésük. Mondtam az osztálytársamnak, de nem igazán akarta elhinni, mert nemtud ikertestvérről...

Meg egyszer anyám mesélte, hogy amikor fiatalabb volt, ő látta a hasonmását a vonaton, mesélte, hogy mind a ketten kidüllett szemmel bámulták egymást.Vannak ilyen esetek.Nem tudom miért.

2010. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2010. nov. 19. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is lehetségesnek tartom a hasonmásokat. Én is láttam már olyan lányt aki hasonlított rám, ( csak mosolyogtunk egy kicsit egymásra ) vagy más mesélte nekem, hogy mennyire hasonlítok egy ismerősére. :-) nincs ebben semmi különös, természetes dolog. ha valaki ezt rémesnek találja, akkor saját magát nem fogadja el.
2010. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is találkoztam már két hasonmásommal is, az egyik egy fiú volt és a haverom még beszélt is hozzá... mert azt hitte én vagyok. A másik egy lány aki ugyanolyan mint én csak lányba hajszín, ajak, szemszín, még a bőre is ( apám nem postás :D)
2010. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!