Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez már nem lehet véletlen,...

Ez már nem lehet véletlen, látnok vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy egyre gyakrabban megérzek dolgokat amik rá néhány percre megtörténnek. Pl. éppen elgondolkodok valamin, és gondolok egy szóra erre rá pár percre hallom azt a szót a tévében vagy valakitől. Nem ilyen szavakra kell gondolni mint az egy, és, aztán hanem ritkábbakra.


Ha ez még nem lenne elég folyton eltalálom a különböző számokat honfoglalóban (info órán...) mikor haverral játszunk. Tegnap simán kitaláltam hogy 16 albumot adott ki egy olyan énekes akiről 100% hogy még nem hallottam egész életemben. Ez elő szokott fordulni évszámokkal és egyebekkel is, a többiek meg csak néznek, hogy honnan a francból tudok ilyeneket. Hát én se tudom.


Nem hiszek a természetfeletti dolgokban de ezek a dolgok már egyre gyakrabban történnek meg naponta többször is. Mi lehet ez?


Még valami, ma reggel felkeltem és azt éreztem, hogy ma nincs értelme felkelnem és tényleg elég értelmetlen napom volt. Több órán is helyettesítőtanár volt bent és semmi újat sem tanultunk.


2011. nov. 10. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm... Kérdező! Tesztellek, benne vagy? Fogok még valaha Nikivel találkozni?
2011. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak simán kipróbáltad ezt, dejavu frekvenciagenerátor is van benne. [link]
2011. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Reptoid UFO kutató ***** válasza:
Lehet hogy Reptoid vagy, csak nem tudsz róla
2011. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Bár már velem is történtek ilyenek, csak komolyabb dolgokkal.
2011. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, látnok vagy, pont úgy mint a többi 100ezer ilyen hülye, aki megjósolta, hogy unalmas napja lesz az iskolában..


Gondolkodj egy kicsit ahelyett, hogy ilyeneken agyalsz.

2011. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen.


Kitalálom a barátaim gondolatát. Pl. "Úúúú képzeld, ezt el nem fogod hinni" - kezdte az egyik, mire legyintettem, hogy tudom, tudom, és ledaráltam, amit eredetileg mondani akart, de szó nem volt róla még utalás se előzőleg.


Honfoglalón jó eredményeket produkálok, jól szoktam tippelni. Bár túl lassú a játékmenet ezért nem igazán szoktam feljárni, mert uncsi.


Nagyon sokszor előfordult, hogy olvastam, vagy kimondtam egy szót, és a háttérben futó filmben vagy sorozatban is éppen ugyanazt mondták. Szintén ritkább szavaknál.


Van, hogy én is gondolok valamit, és az úgy történik. De ez csak puszta logika. Néha még a lottósorsolásom a kenószámoknál is találok el, ahogy egyenként kihúzzák.


Ebben nincs semmi ördöngös. Szerencse, tudat alatt meglévő információk, barátok ismerete és véletlenek.

2011. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16:31 Csak akkor ha Juszuf.
2011. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bleed ***** válasza:

hát komolyabb dolgokkal nem sozkott lenni?


nekem is jók a megérzéseim.. először mindig azt gondoltam csak véletllenek de aztán egyre sürübben jöttek, megérzések iylesmik mindenkinek van rá képessége csak valaki nem tudja használni vagy valakinél erősebb...

2011. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bleed ***** válasza:
ja látnok nem vagy azok látnak dolgokat te csak megérzed...
2011. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!