Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néhány kérdés az asztrálprojek...

Néhány kérdés az asztrálprojekcióról, "űrlényekről", fekete lyukról. Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Asztrálprojekció közben ha valaki megközelítene egy fekete lyukat, akkor vajon mi történne? A fekete lyuk hasonló hatással van az asztrális térre, mint a fizikaira?

És ha asztrálprojekció közben találkozol valakivel-valamivel, akivel beszélgetsz is, akkor az szerintetek mi vagy ki? Egy asztrális dimenzióban létező lény, vagy csak a képzelet alkotta valami? Lehetséges lenne, hogy találkozhatunk asztrális dimenzióban élő földönkívüli lényekkel is? Ha igen, az valóság lenne vagy csak a képzeletünk műve?

És most nem linkekre lennék kíváncsi, mert ismerek sok ilyen témájú írást,oldalt, fórumot, és sokszor olvasgatok ilyen témákat.

Saját véleményekre, gondolatokra, elképzelésekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi! :)

Szép napot mindenkinek!


2010. nov. 25. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira érdekel az ilyen téma, akkor miért nem mélyedsz bele a tudományba. Itt nem fogsz értelmes választ kapni, csak mesét habbal, aminek ha utána nézni rájönnél te is.
2010. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
utána néznél
2010. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lehetetlen. NEm is egydimenzióban léteznek.
2010. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez az!Hogy amiket felsoroltál nem egy dimenzióban léteznek.Szóval,találkozhatnak a felsoroltak,de semmi lényeges változás nem fog történni.

Ha az asztráltest el is jut a fekete lyukig,akkor sem történne semmi olyasmi,ami a fizikai testre is hatással lehet.A lélek tapasztalna valami érdekeset,aztán visszatér a fizikai testbe és megy minden tovább.

Ha asztrálprojekció közben találkozunk valakivel,hát,nem könnyű eldönteni ki az illető.Némileg utána lehet járni,mert mondjuk,ha ismerős volt az illető és még él,akkor megkérdezheted,nem tapasztalt-e hasonló élményt,mint te.Ha szerencséd van és emlékszik rá,hogy "nálad járt"akkor elkönyvelheted,hogy mindketten gazdagodtatok egy érdekes élménnyel.

De lehetett az egy idegen asztrál utazó is,aki nem tudni ,miért és hogyan tévedt hozzád,ez esetben ugye,nem lehet utána járni a dolognak...

Aztán lehetett valamilyen szellemlény is.Láthattad élő ember szellemét,vagy démont is vagy akár fantázia lényt,bár ez utóbbi szerintem elég ritka lehet(gondolom,nem sokan lehetnek képesek rá,hogy ilyen látványosan kivetítsék saját fantáziaképeiket).

Akinek gyakran van része asztrálprojekcióban és jól megtudja figyelni ezeket az élményeket,az elég jól meg tudja tippelni,mivel találkozhatott.

Lehet az asztrális dimenzióban földönkívüliekkel találkozni.Erre az az elméletem,hogy talán eleve másik dimenzióban létezhetnek és onnan járnak át a fizikai síkra időnként látogatóba "eltérítgetni"embereket.Mivel lehet,ők ügyesebben,tudatosabban tudnak mozogni a dimenziók között és épp ezért olyan megfoghatatlanok,nehezen bizonyíthatóak számunkra az "ufó "észlelések.

Persze az is lehet,hogy ők egyszerűen csak idegenek,de tényleg fizikai formában léteznek,ki tudja,honnan jönnek,de képesek lehetnek arra,hogy az asztrál síkon is megjelenjenek .

2010. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez tényleg érdekes.

próbáld ki :)

aszrálutazás aztán fekete lyuk :)

2010. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Félreolvastátok a kérdésemet szerintem. :) ezt írtam: "A fekete lyuk hasonló hatással van az asztrális térre, mint a fizikaira?"

a térre gondoltam és nem a fizikai testre. Azt tudom, hogy abban a pillanatban a fizikai testre nem lehet hatással mivel az az ágyban fekszik. Értem azt, hogy az másik dimenzióban van, de arra gondoltam, hogy a fekete lyuk a teret is "meggörbíti".

Ha belegondolok, akkor úgy tudom elképzelni (lehet, hogy tévesen), hogy van egy nagy könyv, és a könyvlapok* a párhuzamos dimenziók. és ha beteszek egy kavicsot a lapok közé, akkor az a kavics nem csak egy "teret" görbít meg, hanem a többire is hatással van, mivel párhuzamosak. Persze ez a hasonlat nem a legjobb...csak így könnyebben el tudtam magyarázni, hogy mire gondoltam a kérdésemmel.


*:igazából a könyvlapok közötti helyek lennének a

dimenziók, mert a követ nem a lapba tesszük. :)



Persze ez az egész csak sötétben tapogatózás. Csak kíváncsi voltam ki mit gondol. :)


A lényeg az, hogy olyan csodálatos a világ, és annyi mindent nem tudunk még vele kapcsolatban. és ezernyi kérdés van, és ha csak 1-re is kapnánk választ az is még ezernyi új kérdést szülne.

Csodás napot mindenkinek!

2010. nov. 26. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen találkozhatsz mindenféle entitással, utazhatsz a világ különböző részeire, gyógyíthatsz, előző életeidet felfedezheted, sőt a jövőbe is betekinthetsz stb. Nagyon hasznos dolog ez, de eleinte állítólag ijesztő a testi élmények miatt.

Az asztráltest nem 3D-s, hanem eleve az asztrálsíkon van, tehát párhuzamos univerzumokba való utazáshoz meg múltba való utazáshoz nem kell elmenni egy fekete lyukig.

A fekete lyuknak hatása a fizikai testre van, az asztráltested (vagy fénytested) viszont teljesen más, akkor más dimenzióban vagy. Amúgy minden éjszaka utazol az asztráltesteddel, de a többség nem emlékszik rá, emiatt hasznos a tudatosodás.


Értem mire gondolsz a fekete lyukkal, de a fizika és a tudományok a látható világot vizsgálják. Azt viszont a tudomány is elismeri hogy a látható világ csupán az 1-2%-a a valóságnak, a maradék 99% az szemmel nem látható, nem mérhető. Pont erről a láthatatlannal tudsz többet megtudni pl asztrálutazással.

Szóval mindegy hogy a tér görbül e vagy hogy milyen fizikai hatások érvényesülnek, az csak a 3D-ben van úgy, a felsőbb dimenziók máshogy működnek, főleg az asztráltested.


Amúgy a hasonlat az jó amit leírtál a könyves példával, nem vagyok fizikus, de én is így képzelem, viszont ennek nem sok köze van az asztráltesthez.

A fekete lyukak portálok, a fizikai síkon, ez elég hosszadalmas téma. De ha az asztráltestedben vagy tudatosan akkor nincs szükséged fizikai portálokra.


"Lehetséges lenne, hogy találkozhatunk asztrális dimenzióban élő földönkívüli lényekkel is? Ha igen, az valóság lenne vagy csak a képzeletünk műve?"


Ehhez még annyit fűzék hozzá, hogy elsősorban a képzeleted műve, ugyanis te magad teremtesz mindent. Csupán gyakorlat és tapasztalat kérdése hogy mikor találkozol más entitással, de amíg valaki nem elég gyakorlott és tapasztalt, azaz álomszerűek a dolgok, azok elsősorban a saját fantáziád művei, ugyanúgy mint amikor álmodsz, de más emberek és valós entitások is lehetnek ott, hu ezt nem lehet pár szóban kifejteni, sok lehetőség van, olvass a témában. Én Bruce Goldberg könyvét szoktam ajánlani.

2013. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!