Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakire sokat gondolunk,...

Ha valakire sokat gondolunk, az előbb -utóbb megérzi?

Figyelt kérdés

Szakítottam egy férfivel már hónapokkal ez előtt, de mindennap gondolok rá. Mintha valami még kötne hozzá...nem tudok Tőle szabadulni. Lehetséges, hogy ő nem enged el...

A szakítás óta nem találkoztunk.


2010. nov. 28. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, te hogy vagy ezzel, de én már elég régóta erősen gondolok az asszonyra, kb fél órája felém sem fordult, annyira dolgozik valamin.. Szerintem nem.
2010. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszi :) Neked kitartás! :)
2010. nov. 28. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nálam be szokott válni, hogy ha beszélek valakivel valakiről, feljön msn-re. Vagy ha rágondolok, akkor facebookon megoszt valamit! :DD Vagy rámírnak!
2010. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vonzás törvénye. bár ne világsztárokra gondolj pl shakira vagy timbaland...stb

ismerősödre és elvileg kell,hogy majd találkozzatok 1 éven belül,de hinned kell benne

2010. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok én is. Nekem azóta más párkapcsolatom van, teljesen jól is működik, de szinte minden nap eszembe jut az előző. Neki azóta mincs más. Szerintem ilyenkor lehet még valami lelki kapocs, mert szinte biztos vagyok benne, hogy ő is gondol rám, mint egy örökké tartó szép emlékre. Valószínűleg én sem engedtem el teljesen, lehet, hogy te sem. Valószínűleg egy új kapcsolat segíthet túllépni teljesen.
2010. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!