Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rémálmot, de hogyan?

Rémálmot, de hogyan?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy elég nagy hülyeségnek tűnik, de olyan rég volt rémálmom, és szeretnék már egyet:).Azonkívül, hogy egyek lefekvés előtt, még milyen bevált módszerek vannak?előre is köszi.
2010. nov. 28. 17:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
49%
Esetleg valami durva, paráztatós horrorfilm? :D
2010. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
attól aludni nem tudok :)
2010. nov. 28. 18:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék rémálmot :D olyan tuti :D nekem is rég volt már, nekem nem vált be az alvás előtti evés, meg nem is ehetek a fogyókúra miatt. Állítólag befolyásolható az álom, de hogy, azt ki tudja...
2010. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kövess el valami rémtettet,valóságban ,és az álmodban is befog jőnni amig a börtöncellában leszel.Dr.damo,rémálomfejtő.
2010. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Biztos nagy barom lehetsz, ha egy rémálomért ilyet csinálsz...
2010. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Nostro the overlord ***** válasza:
58%
Nekem nem szokott rémálmom lenni. Mindenki mondja milyen rossz de nekem sohasem volt. Az álmaim általában lekorlátozódnak a szexre, kajálásra edzésre. Szóval ez engem is érdekel valamilyen szinten.
2010. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
olvass horror történetet, vagy sorozatgyilkosokról, kajálj be lefekvés elött nehéz ételekeet, gondold azt, hogy valaki figyel, mikor elszeretnél aludni, parázz be elötte:D
2010. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sokszor olvasok sorozatgyilkosokról, legyen akármennyire durva, nem lesz rémálmom. Se az esti bekajálástól. Nálam ez spontán jön, nagyon ritkán.
2010. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem a kaja előtti evés be szokott jönni:D
2010. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lefekvés előtti evés*
2010. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!