Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírjam ki ezt a rémálmo...

Hogyan bírjam ki ezt a rémálmot? Nyáron a nenémék börtönbe kerültek. Nemrég öngyilkos lett a legjobb barátnőm és egy fiú akit nagyon bírok meg egy barátnőm is öngyilkosak akarnak lenni.

Figyelt kérdés

szerelmes belém egy fiú de én nem szeretem. teljesen kivan készülve.

Úgy érzem ebbe belefogok halni már voltam a pszichátrián mer öngyilkos akartam lenni.


2009. febr. 20. 19:52
 1/2 anonim válasza:
100%

Hello!


Semmire nem megoldás ha Te is ilyen butaságokat gondolsz (Tervezel).Az hog másnak milyen az élete azzal ne törödj csak a sajátoddal, és a szeretteidével.

Nem hülyeség de nem vagy szupermen hogy segítesz mindenkin.

gondold végig miért kerültek börtönbe a "nénédék" miért lett öngyilkos a legjobb barátnőd!

ez nagyon keményen hangzik de meg kell tenni!

bocsi hogy ezt írom de azzal tényleg nem vagyok tisztában hogy miérrt történtek , és nem kéne ilyet írnom de az öngyilkosság az nem arra vall aki bátor és szembe "mer"

szállni mindennel! akármit hozzon is az élet!

Viszont ha tényleg ilyen dolgok gondolatok foglalkoztatnak akkor kérj segítséget!

én ajánlanék neked természetgyógyászt(akár hiszel benne akár nem )segíteni tud.

megtalálhatod a kérdéseidre a választ.

én csak azért merem ezt leírni mert nekem segítettek már nem egyszer.. ha érdekel irj privátban Szia

Ne gondolj ilyen megoldásra.....többet tér az életed.

Bárkiénél.

2009. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy öngyilkos legyél!Gondolj csak bele vajon mit akartál/nál még megcsinálni az életben?

Vagy hogy kit hagynál cserben ha öngyilkos lennél?

Neked is hiányzott a legjobb b.nőd!Te is biztos sokaknak hiányoznál!Még járj pszichiátriára!

Szerintem sokat pihenj!Vagy csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek!És kéne legyen valaki akinek kitudod önteni a lelked.

2009. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!