Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa dolgok történek velem....

Furcsa dolgok történek velem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Lécci ne nézzetek hülyének, nem hiszek az ilyenekben, de ez tényleg furcsa.

Írom a házimat, épp egy keresztrejtvényt töltök ki ( a házi része). Elnéztem a számot és rossz helyre írtam be valamit. Később jöttem rá, de észrevettem, hogy a jó megoldást írtam oda, nem pedig azt ami az elnézett helyes megfejtése lett volna. Aztán most megint elnéztem, hogy nem a saját sulimról kellett írni, hanem aTK-ban látható suli alaprajzról... és csak kitaláltam valamit, de aztán amikor rájöttem, hogy elnéztem, megnéztem és helyesen írtam!

Ez egykicsit ijesztő..

Jah és nem szívtam semmit ;D Üdv :)


2010. nov. 30. 16:07
 1/5 anonim válasza:
ilyen velemis lehetne rossz válaszoakt iroka dogába és közbe jókat irok :D
2010. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor most mégse nézted el? Elég szórakozott vagy.
2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDD


Velem is volt már ilyen. Ez semmi rendellenesség, az agyad máshogy fogatta az üzeneteket, és egy kicsit összezavarodott a kobakod, amit észre vettél. Hát ennyi. Nem kell félned. Velem is sokszor előfordul.

2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD ajándék lónak végülis ne nézd afogát :D
2010. nov. 30. 19:28
 5/5 anonim válasza:
Az van hogy olvasod de közben máshol jár az eszed.Nő vagy?Mert a nők egyszerre több dologra is tudnak figyelni.Az agyad dolgozik e több funkcióid is működnek.Próbáld csak ki.pl hallgass zenét és énekeld a szövegét közben írj le egy teljesen más mondatot vagy a neved...az agy ilyen.Több dolog is megy csak az egyik kicsit jobban vagy erősebben.Tehát az agyad írja a jó választ miközben máshol jársz gondolatban.Olyan mint mikor azt mondják "csak nézel a moziban de nem látsz semmit"
2010. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!