Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy el vagyok e átkozva?! Ugyanis én elég pozitív ember vagyok, de amikor folyamatosan csak a rossz dolgok jönnek, sőt halmozódnak. Már-már vicces is lenne, ha nem velem történne. Akkor már csak ez jut eszembe!

Figyelt kérdés

pl:

-az első gyerekem születésénél, csak attól féltem, hogy ne kelljen császárral szülnöm, nyilván császárral szültem

-míg más ilyen esetben max 6 napig van kórházban, én egy kerek hónapot benn töltöttem

-foganzásgátló mellett teherbe esek

- ultrahangon kiderül, hogy valószínű nem lehet több gyerekem, sőt az orvos még ezt is furcsálta, hogy hogy lehetek terhes, egy szülés után

-megismerem azt a férfit, akit életem párjának tekintek,hülye indokokkal elhagy

-elindulok egy randira fehér gatyában, először elesek, tiszta kosz térd alatt a nadrág, felhajtom a szárait, eltüntetve ezzel a koszt, erre, amikor kibontom a colát, ráfröccsen az egész a nadrágomra

-oda érek a randira, beszállok az autóba , elindulok, leakad az autó alja, de úgy, hogy se előre, se hátra nem mozdul

és még sorolhatnám...


2011. szept. 20. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Önbeteljesítő jóslatok?
2011. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
28%
Te vonzod be ezeket. Minél inkább arra gondolsz hogy "csak ez nem történjen meg" annál biztosabb hogy megtörténik. De egyébként ilyenek mindenkivel történnek, vannak rosszabb időszakaink amikor semmi sem jön össze. Ez normális.
2011. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Cigány átok van rajtad.
2011. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az átok erejében. De minden okkal történik, az biztos. Lehet, hogy karmikus, de lehet, hogy olyan dolgot tennél, ami később nem lenne jó számodra, és az (őrangyalod) így próbálja megakadályozni, vagy megtapasztaltatni veled, amit meg kell tapasztalnod.
2011. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kideríten: nincs átok tehát nem lehetsz elátkozva
2011. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nah emiatt ne aggódj én még az ágy mellett se tudok elmenni úgy hogy ne verjem be a térdem........ no para de azért gyónd meg bűneidet biztos ami fix
2012. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy átok, és önbeteljesítő jóslatok sem léteznek, maximum kihívások vannak, amik téged fokozottabb mennyiségben találnak meg, hogy próbára tegyék a türelmed, a kitartásod, ecetera... van ilyen, illetve vannak ilyen korszakai az emberek többségének.


ne keress összefüggést, maximum csóváld meg a fejed mosolyogva, aztán oldd meg őket szépen lassan, egyiket a másik után - vagy csak simán viseld el őket -, és ne gondolj arra, hogy milyen balszerencsés is vagy (vagy "elátkozott"), hanem arra figyelj inkább, hogy miként kerülheted el ezeket a potenciális veszélyeket rejtő szitukat (pl randira nem veszel fel fehét nadrágot, ha ilyesmik gyakran megesnek veled;) ...


aztán szépen sorra, lecsengenek ezek a dolgok, és egyszer csak azon kapod magad, hogy elfogytak ezek a kellemetlen szituációk körülötted, és az életed normális mederbe terelődik (tapasztalat), és már nincs is egyéb dolgod, mint hogy levond a konklúziót, miszerint balszerencsésebb időszakai mindenkinek vannak, kinek rövidebbek, kinek hosszabbak, de egy dolog közös mindegyikben: egyszer mind elmúlik! üdv:)

2014. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!