Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottátok már a "The Bloop"...

Hallottátok már a "The Bloop" névre keresztelt azonosítatlan vízalatti hangot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ezen a címen lehet róla olvasni:

[link]


meg meg is lehet hallgatni. A tv-ben is láttam róla műsort. Egész érdekes. Az ottani vizsgálatok azt bizonyították, hogy egyetlen ma ismert vízalatti hangnak a frekvenciájával sem azonos ez a "buggy" hang. (se kék bálna, se jéghegy-törés, se vulkáni tevékenység, se földrengés). ÉS az is érdekes, hogy 5000km-re is érzékelhető volt a hang.


Amúgy engem olyasmire emlékeztet a hang "remegése", mint amikor valamilyen elektromos tárgyat egy másik tárgy vagy mágnes bezavar, és az úgy "berezonál".


Várom a véleményeket! :)


2010. dec. 1. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak a Nagy Cthulhu lehet! IA CTHULHU!
2010. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Ezek szerint mégsem sikerül elpusztítani, a Leviatán visszatért...
2010. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Most döntsék már el, mi ez. Itt aszongyák bálna, egy blogon meg polipot írtak. Egyébként meneküljetek a vízből! A leviatán visszatért! XD
2010. dec. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:
57%
Szerintem egy állcázott romulán harcimadár hajtóművének a hangja...
2010. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Szenthelyi Árpád: Tudtam, hogy elmeháborodott vagy, de hogy még meg is tudj nevettetni, hát ilyet :DDDDD


A LEVIATÁN VISSZATÉR JAJJNE! :dDDDDDDDD

2010. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor most döntsétek el :D

Cthulhu, Leviatán, vagy az álcázott romulán harcimadár hajtóművének a hangja? :DD még régebben itt az ezotéria kategóriában olvastam..valaki írt a 3méteres fagyikról...lehet egy ilyen példányról leesett egy gombóc! :D


a viccet félretéve...amúgy ki tudja mi volt a hang..lehet csak valami hiba okozta..vagy valami gigantikus élőlény...vagy egy nem is olyan nagy élőlény ilyen hatalmas hanggal. napjainkban is fedeznek még fel eddig még nem látott élőlényeket az óceánok mélyebb részeiben. A legmélyebb pontokig eljutni, meg az egész óceánfeneket végignézni szinte lehetetlen, úgyhogy ki tudja milyen meglepetések várnak még ránk a jövőben. :)

2010. dec. 2. 14:12
 7/8 Colorful_Candy válasza:
én úgy tudom, felfedeztek egy új állatot, ami 3-szor nagyobb, mint egy bálna, és ez ennek az élőlénynek a hangja http://www.youtube.com/watch?v=ghWt69zDUG4
2012. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz kérdező: ha ez a lény olyan mélyen él, hogy nem lehet azonosítani, honnét jön a hangja, mivel olyan mélyen van, akkor, ha felszínre jönne ez a dolog rögtön felrobbanna. 10 méter víz = vízfelszín feletti légköri nyomás.

Minden élőlénynek van belső nyomása, ez éles határok között mozog, ami ilyen mélyen él az képtelen felszínközelben életben maradni.

(Ez olyan mintha űrruha nélkül mennél ki az űrbe, először kifolyna az agyad a szem, orr fül és szájnyílásodon, utána sülnél csak meg vagy fagynál szét, attól függően, hogy árnyékban vagy vagy sem.)


Ha pedig ez valami tárgy, akkor kis eséllyel fog feljönni, hiszen a hangján kívül semmit sem tudunk róla(amit is csak nem rég fedeztünk fel) és nem őriz róla a történelem sem semmit.


Számomra teljesen lényegtelen, hogy mi okozza.

2012. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!