Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Indigógyerek? Hallottatok már...

Indigógyerek? Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Azt mondták ma a 10 éves lányomra,hogy tipikus indigógyerek.Rákerestem a google-ban,hogy mik a jellemzői,és hát nem tartom kizártnak.De tényleg van ilyen,vagy csak valami kitaláció?És mit kell ilyenkor tenni?
2011. jún. 4. 19:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
71%
Van,állítólag én is ez vagyok. Én kb. 9 éves voltam mikor jártunk természetgyógyászhoz és ő mondta ugyanezt, hogy tipikus indigógyerek vagyok.
2011. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell elhinni mindenféle baromságot...

Amennyiben pedig még mindig a középkorban élsz, akkor az "Ezotéria" rovatban tedd fel ezt a kérdést.

2011. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ilyenről, szinte az összes ismerősömre ráillik a meghatározás. Innentől vagy összetartanak az indigók, vagy baromság az egész úgy, ahogy van.
2011. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Engem annak mondanak. Komolyan, nem beszólás, tényleg azt mondták, az vagyok, azt első generációból.
2011. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na most olvastam jobban utána az indigógyerekeknek.Én ezelőtt sose hallottam erről,úgyhogy ezért érdekelt a kérdés,de azt olvasom,hogy ez az indigókék aura,hát ezt az aurás dolgot én sose vettem komolyan,nem tudtam hogy ezzel kapcsolatos!
2011. jún. 4. 19:33
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]

Na ez az! :)

2011. jún. 4. 19:35
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, a te kislányodnál ez miért merült fel, de az ismerőseim körében többnyire azok vannak meggyőződve, hogy a gyermek hupikék, akik elcseszték a nevelést, rajongva mindig mindent ráhagytak a gyerekre, és kezelhetetlen, elkapatott, antiszociális kis idióta lett a kölyök.
2011. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom miért mondták a gyerekre,egy ismerőssel beszélgetett,és az utána közölte velem.De amint írtam utánaolvastam,hogy ez ilyen aurás dolog,és én nem hiszek az ilyesmiben!
2011. jún. 4. 20:00
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

én is indigó vagyok.

ami azt jelenti hogy hiperaktív nem lehet vele bírni. stb. küldök egy linket. ennek kell hinni, nem a többinek. olvasd el :) és ez igaz is.

[link]

2011. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
92%
Nekem erre van egy saját elméletem: azok a szülők mondják, hogy indigó gyerekük van, akik mindenáron valami különlegeset akarnak látni a gyerekükben, noha az nem produkál semmi rendkívülit. Elolvasva az indigógyerek ismérvét, hát egy vicc. Szinte minden gyerekre illik.
2011. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!