Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha felszeretném eklteni egy...

Ha felszeretném eklteni egy férfi figyelmét, és segítségül akarom használni a bevonzás törvényét ( a totkot), akkor mi lenne a legjobb gondolkodásmód? Mire kéne gondolnom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 16:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

vagyis a titkot:"D

félreírtam.:)

2010. dec. 5. 16:54
 2/19 arbeitmachtfrei válasza:
82%
ekletni a totkal...
2010. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Azon gondolkodj el hogy hogyan hiheted el ezt a hülyeséget.
2010. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Hát ezt művészien fogalmaztad meg 404:D.
2010. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj arra, hogy felkelted a figyelmét, hogyan ismerkedtek meg, hogy beszélgettek, hogy párkapcsolatban éltek. Ne jövő időre koncentrálj, jelenben képzeld el.
2010. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Hat ha konkretan ot akarod, akkor gondolj ra sokat, kepzeld el hogy vele vagy.

DE szerintem nem jo konkret szemelyeket bevonzani, mert ha jol csinalod ugyis bevonzod, de lehet neked nincs is erre a szemelyre szukseged. Ha egy ferfit szeretnel bevonzani, kepzeld el, hogy milyen legyen, tulajdonsagaiban stb, es probald bevonzani ezt a ferfit (kitudja, lehet pont o lesz az akiert mmost ugy odavagy:)))

2010. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Az utolsóval értek egyet nagyon, a többiek pedig rémesen primitívek, mert ugyan nem vagyok mindentudó, és lehet, hogy nekik van igazuk, de ebben a formában ezt kifejezni, az elég undorító (főleg, hogy egy hölgy tette fel a kérdést, parasztok).


Na mindegy, a kérdésre válaszolva: Nyilván elképzeled, hogy milyen jó vele, úgy, mintha már együtt lennétek, és ennek minden örömét átéled, miközben legalább minden nap beleéled magad ebbe az örömteli érzésbe.


Viszont ez veszélyes lehet érzelmileg! Csak azért, mert arra garancia nincs, hogy sikerrel jársz (attól még a Vonzás Törvénye működik), de nem leszel Isten, és ha csalódnod kell, pedig már beleélted magadat, akkor az bizony nagyon pocsék érzés.


Mindenképpen cselekedj a gyakorlatban ahogy jónak látod, tehát lehet visszafogottan, de vadul is, attól függően, hogy szerinted mi a helyes. Ezt te tudod.


Egy fő tanácsom van: Ne ragaszkodj nagyon egyetlen emberhez, hanem hagyd meg az esélyt arra, hogy ne Őt, hanem azt vonzd be, aki tényleg hozzád illik, és akivel tényleg boldog lehetsz. És a másik: soha ne ragaszkodj görcsösen valamihez, ne ess pánikba, ha azt látod, hogy nem kaptad meg, amire vágysz, mert akkor csak úgy sugárzik belőled az, ami éppen a vágyaiddal ellentétes. Vagyis csak lazán!

2010. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó vagyok.


Szóval bocs, a primitívet csak az vegye magára, akire vonatkozik, aki értelmeset írt, annak ez nem szól (bár lehet, hogy átsiklottam felette).

2010. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
teljes mértékben egyetértek Successor-al. Az ilyen kérdéseket nem érdemes feltenni!
2010. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látszik vannak még itt normális emberek rajtam kívül.
2010. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!