Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van megbízható SVT terapeuta...

Van megbízható SVT terapeuta (spirituális választerápia "tanácsadó") Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy tényleg jó szakembert keresek lehetőleg Budapesten.


Ha kérhetném, az írjon, aki ismer jót, vagy aki le akar beszélni, mert csalódott.


Az ne írjon, aki nem hisz benne, csak ha tapasztalta, hogy nem működik. Akkor viszont írjon! :)


Köszi!


2010. dec. 5. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Akár az is lehetek, mennyi pénzed van?
2010. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlackSword ***** válasza:
35%
Megbízható csaló??? Ez jó... Tetszik... Jó vagy kérdező...
2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csöppnyi iróniát vélek felfedezni a kedves válaszadó írásában. Nekem van pénzem, az nem gond, de neked időd nincs, amíg az Ezotéria témakörben kutakodsz, hogy buta, naiv, hiszékeny embereket próbálj észhez téríteni (jobb esetben) vagy csak megmondd a véleményedet, mert már idegesít.


Csak az a bökkenő, hogy én nem ilyen ember vagyok.

Köszi a választ!:)

2010. dec. 5. 21:24
 4/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


Ez tetszik, tényleg. :D Komolyan mondom, elnevettem magam. Sajnálom, hogy hülyének nézel, de azért hasznos volt a válaszod.


Tudom, hogy sok csaló van a világon, akik jósolgatnak meg rontásokat vesznek le, azokat én is utálom. Viszont mégis nyitott vagyok, és hiszek bizonyos dolgokban, vagyis feltételezem, hogy nem mindenki csaló. Tudom, hogy nagyon naivnak tűnök bizonyos emberek szemében.

2010. dec. 5. 21:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet igazatok simán, mert nem ismerem a módszert, ezért is tettem fel a kérdést. Inkább pozitívan viszonyulok hozzá, vagyis lehetségesnek tartom a módszer hatásosságát.
2010. dec. 5. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Tanácsadó kell menj pszihológushoz, valószinúleg több pénzed is marad.
2010. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A jó pszichológus is hasonló árban van, bár tény, hogy általában olcsóbb.


Egyébként jó tanács, és jártam is, meg fogok is, és segített is. Sokat.


Hogy miért akarok akkor ilyen spirituális dolgokra is menni? Mert már kipróbáltam hasonlókat, és többnyire beváltak. Jobban szeretem több oldalról megközelíteni a problémát, úgy sokkal könnyebben találok megoldást rá.


Köszi!

2010. dec. 5. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
EZO-tv ben Valéria az nagyon jó!
2010. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Látom, hogy már majdnem három éve írtad ezt a kérdést.

Megkérdezhetem, hogy vársz-e még rá választ, vagy már jártál azóta valakinél SVT tanácsadáson?

Üdvözlettel:

Vera

2013. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Jártam, de ettől még ajánlhatsz nyugodtan bárkit. Nem voltam olyan sokszor, ezért nem tudok egyértelmű véleményt alkotni, hogy jó vagy rossz, működik vagy nem működik. Viszont ez már régen történt, mert rengeteg dolgot kipróbáltam, és nem ez volt az elsődleges, de ettől nagyon megköszönöm akár azt is, ha privátban írsz tapasztalatokat, illetve ajánlasz valakit.

2013. dec. 14. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!