Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízható jóst tudtok nekem...

Megbízható jóst tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Jósoltatni szeretnék,saját tapasztalat+és elérhetőségre lenne szükségem.Köszi!!!

Nincs szükségem,lebeszélő írományokra,ha arra lenne szükségem akkor eldöntendő kérdést tettem volna fel.Úgyhogy légyszi hanyagoljatok!



2011. okt. 30. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Magadtól fogod megtalálni a megfelelőt, november 14-én.
2011. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
olyan mintha megbízható politikust keresnél:)
2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy kérted: hanyagollak
2011. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
csak magamat :D
2011. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezo.TV-n 480Ft/perc+ÁFA alapon biztos megbízhatóak.
2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jászberényi jó?
2011. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Debrecenire lenne szükségem.Mindenkinek köszönöm a sok hülyeséget!Eddig egy értelmes választ kaptam,de sajnos az nekem túl messze van!
2011. okt. 31. 06:59
 8/16 anonim válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Bocsáss meg, de mit értesz a "megbízható jós" alatt? Bármilyen hihetetlen is elhinni nincs megbízható jós, többségében manipulálják az embereket...Ha beülsz egy jóshoz, aki elég "jó" akkor az abban lesz jó hogy hitelesen tud majd manipulálni és elhitetni veled azt, hogy amit hallani akarsz. Egy olyan jós, akinél rengeteg ember volt, tudja azt, hogy az emberek mire kíváncsiak és mit kell mondani. Az ilyen magánjósok is kb annyira hitelesek mint azok, akiket a Kereskedelmi csatornán lehet látni.


Sajnos manapság Magyarországon is iszonyatosan elterjedt a hiszékenység ipar, amikor gyanútlan emberek naivságát kihasználják, és ezzel rengeteg pénzt zsebelnek be...


Természetesen a te döntésed hogy elmész-e egy jóshoz vagy sem. Én azt tanácsolom Neked hogy ne menj, de ha mégis elmész, akkor majd majd megnézheted a következményeket.


Minden jót!

2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
www.facebook.com/ezoterica.center nézdmeg mindennap van jóslás! ingyen! csak lájkolni kell!
2011. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Először is nem kellene összekeverni a tv-ben látott jósokat,a tényleg tehetséges jósokkal.Azt szeretném megcáfolni hogy mind csak manipulál.Nekem volt már ebben többször is személyes tapasztalatom.És olyan tényekről kaptam vissza jelzéseket a múltból,és a jövőből egyaránt ami nem épp mindennapi.Az elmúlt 6év történéseit nem mondhatta volna meg,ha csak általánosítana.18 éves koromban jártam jósnál,de sajnos ő elköltözött Debrecenből.És mivel azóta eltelt 6 év vissza tekintve elmondhatom hogy minden úgy is történt ahogy mondta,még amiben én akkor nem is hittem és azt hittem csak hablatyol,az is megtörtént a legváratlanabb pillanatban.Sajnos ma már csak a pénz szerzésről szól,de vannak kivételek.
2011. nov. 9. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!