Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz, hogy valaki csak fénnyel...

Igaz, hogy valaki csak fénnyel táplálkozik?

Figyelt kérdés
Pár éve volt ilyen a tévében is. Van aki ezt elhiszi? Nekem olyan hihetetlen? Esetleg tapasztalat?
2010. dec. 15. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

még a növényeknek is szükségük van szén-dioxidra és vízre a fotoszintézis mellé, szóval a válaszom:


TERMODINAMIKAI KÉPTELENSÉG!

2010. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, vannak ilyen böszme emberek. Pár éve egy kisfiú lett áldozata a szülei hülyeségének, akik hittek benne.
2010. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is azt nem értem, hogy végül is, ha egy nyomi kis virágot is csak leraksz, az sem marad meg, attól, hogy rásüt a nap, de hogy ezt valaki komolyan ki merje próbálni... Egy sima léböjt kúrán is rosszl lettem az ötödik napon, pedig nem vizet ittam, hogy rendes tápanyagban gazdag valódi zöldség és gyümölcs leveket, de hogy semmit.... Én azért kipróbálnám, hogy be rakom egy ilyen való világ villába tényleg kaja nélkül azt aki hirdeti, hogy nem eszik semmit és nézném éjjel nappal hetekig..
2010. dec. 15. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Már miért lenne termodinamikai képtelenség? Az energiának meg van a forrása, ha ebből létre tudja hozni a megfelelő anyagokat a szervezet, akkor működik.
2010. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen kísérlet, pár éve, pontos adatokat nem tudok mondani, de egy indiai manuszt figyeltek pár hónapon keresztül. Az eredmény szerint nem evett, nem ivott, nem volt széklete és vizelete. Úgy gondolom képtelenség, messziről jött ember azt mond amit akar. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ezt elhinni :) Cáfoljatok meg, sok sikert hozzá!
2010. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Maximum a napelemes készülékek :)


Az emberi szervezet EGYSZERŰEN NEM TUDJA TISZTÁN FÉNYENERGIÁBÓL ELŐÁLLÍTANI az élethez szükséges dolgokat.

2010. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez lehetetlen. de erről egy vicc jut az eszembe.

A falu gazdag,de fukar legénye nősülne,de minden lányt pazarlónak talál.

Egy nap a falu kommendáló asszonya felkeresi. Mondja neki,hogy a Julcsa neked való lenne. Igaz,szegény,de dolgos,takarékos és nem eszik semmit. Csak levegővel él.

A legény eljár a lányos házhoz,és tapasztalja,hogy a lány ebédkor,vacsorakor tényleg nem eszik egy falatot sem. Időnként nagy levegőt vesz,iszik rá néhány korty vizet,és mégis kicsattan az egészségtől.

Feleségül veszi,és örül,hogy milyen jól járt az asszonyával.

A nászéjszaka utáni reggelen megy a konyhába. Látja,hogy az asszony nemcsak a nagy adag szalonnás rántották teszi az asztalra,hanem két terítéket. Sőt,szed magának is,és jó étvággyal falatozik.

A férj megdöbbenve nézi: Azt mondtad,hogy te a levegővel élsz.

-Így is volt eddig. De valamit csinált Kend velem,kilyukasztott,vagy mi,mert a levegő keresztül megy rajtam. Most már muszály nekem is enni.

Kb.ennyi az igazság a fénnyel való táplálkozásban is.

2010. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
Persze a napelem...
2010. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Odamegy az ablakhoz, kitátja a száját és tátog, ha besüt a nap. Figyelmeztetés ! A fényétkezés, nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozást. A részletekröl kérdezze meg pszichiátriai kezelőorvosát és forumtársait.
2010. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt van a cikk az indiai jógiról, akit ellenörzött körülmények közt hetekig vizsgáltak egy katonai kórházban, és nem eszik semmit:


[link]

2010. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!