Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nevezik azt az embert,...

Rita Anna kérdése:

Hogyan nevezik azt az embert, aki nem csak más energiáját szívja el, hanem mások szenvedéseiből is (! ) táplálkozik?

Figyelt kérdés
Észrevettem egy ismerősömön,hogy olyan emberekkel tart közeli kapcsolatot,akik mélyen vannak lelkileg.Most ez az ember önkéntes akar lenni gyermek intenzív osztályon.Mit lehetne tenni,hogy ne az ő szenvedéseikből táplálkozzon?Ez az ember(nő) csak akkor érzi jól magát,ha másoknak rossz.Mit lehetne tenni ellene?
2011. márc. 31. 12:36
1 2 3
 1/24 Kriszti83 ***** válasza:
80%
Energiavámpír. Szerintem semmit, kerüld el.
2011. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kriszti!Köszönöm válaszodat.Tudtam,hogy vannak energiavámpírok,de azt nem tudtam,hogy ezek a mások negatív energiáját is elszívják.
2011. márc. 31. 13:03
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak érzékenyebb az átlagnál és egyszerűen segíteni akar?
2011. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
szúrd szíven azzal megölheted de ha nem válik porrá a teste akkor börtönbe kerülsz életfogytiglannal előre megfontolt gyilkosság miatt.
2011. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Köcsögnek is nevezik az ilyeneket és jól el kell verni őket.
2011. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van az első válaszolónak. Energiavámpír!

Semmit nem lehet tenni ellene, pontosan tudom, mert anyám pont ugyanilyen, nem lehet vele az ég világon semmit csinálni.

Bármilyen szépet, jót mondok magamról, mindent lemocskol, addig piszkálódik, amíg ki nem hozza a dologból, hogy körülöttem minden sz.r, és én is egy nyomorult ember vagyok, de ő ezekkel e megjegyzéseivel csak segíteni akar, mert lássam be, és olyan értéktelen és tehetetlen ember vagyok, aki rászorul az ő segítségére.

Én teljesen kikészültem tőle, nem is tartom vele a kapcsolatot, mert 2-3 óra után olyan iszonyatosan érzem magam, hogy ordítani tudnék a jelenlétében.

Hogy mit lehet tenni ellene? SEMMIT!

Futva menekülj az ilyen ember közeléből!

2011. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan nevezik?

Nos szerintem pozitív esetben együtt érző tündér, negatív esetben maga a gonosz.

2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Eric Cartmen.
2011. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!Mi lesz,ha haldokló kisgyerekek közé kerül,azt gondolván,hogy majd ő segít?(Önkéntesként)Szegény gyerekek még rosszabbul lesznek majd tőle.Hogyan lehetne ezt megakadályozni?Vagy szerintetek nem szabad ebbe belefolyni és csak kerüljem el?

(Megértelek,az én anyukám is ilyen,ezért én az ország túlsó felén lakom,messze tőle,évek óta.)

2011. márc. 31. 13:32
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked elmentek otthonról. Jószívű, segíteni akar másokon, ennyi. Hihetetlen, hogy valaki képes még ebből is ilyen rosszat kihozni :S Menj újságírónak ;P
2011. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!