Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak olyan filmek, amikben...

Vannak olyan filmek, amikben vannak halálközeli élmények, és a film mutatja is, hogy ilyenkor mit lát az illető, aki átéli?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor tudnátok mondani címeket? Annyira megnéznék párat, érdekelnek.

Ez nem igazán ebbe a kategóriába illik, de szerintem ez sokkal látogatottabb, azért itt tettem fel. Az most nem érdekel, hogy igaz-e, vagy nem ez a dolog:)

Előre is köszi a válaszokat


2010. dec. 17. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú.Bocsi,a címe nem jut eszembe.A Film + sugározta kb 2 hónapja.Arról szólt,hogy néhány egyetemi diák megölette magát a társaival.Na nem puskával.Hanem orvosi körülmények között leállították a szívét,aztán X idő múlva visszahozták az életbe.Valami olyan is volt benne,hogy ezeket a srácokat kísérteni kezdte a múltjuk.Nem néztem végig,nekem annyira nem jött be.

Ha eszembe jut a címe,akkor leírom!!! :)

2010. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megmentőm a Fény


(Dannion Brinkley igaz története alapján.)


és könyvben:


[link]

2010. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen át
2010. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi!

első: remélem eszedbe jut a cím, érdekelne

2010. dec. 17. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem jutott eszembe,de az egyik kolléga tudta mire gondolok.Neki köszönd! :)


Egyenesen át


[link]

2010. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neki :))
2010. dec. 17. 20:15
 7/7 Roni123 válasza:
keith
2013. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!