Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Titkos mondanivaló a Mátrixban...

Titkos mondanivaló a Mátrixban? Elátkozott film?

Figyelt kérdés

[link]


Akkor tőrténnek ilyen dolgok, amikor a sors nem akarja, hogy a film mondanivalója kitudódjon. Mi van a Mátrixban ? Milyen misztikus dolog, miért van elátkozva ?


2011. aug. 8. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem hinném, hogy épp a sors nem akarja, hogy rájöjjünk néhány dologra egy ilyen világban. Szerintem van rengeteg mondanivalója, annak ellenére, hogy pár ember szerint divatfilm. Az, hogy valaki nem akarta, hogy kitudódjon, az jó kérdés. Mindenről lehet összeesküvés elméleteket gyártani.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem mindenki maga dönti el, hogy mit lát benne és hogy számára mit jelent. Elég összetett trilógia.

2011. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
77%
Most egy ilyen cikkből komolyan átokra kell gondolni? Nekem is van gportalom, majd akkor írok pár cikket, és meglesz az új szentírás... Sok dolgot tanítanak a Mátrixról, tudom, mert volt szerencsém filmes szakra járni, már azoktól a elemagyarázásoktól is fogtam a fejem, de ez mindent visz.
2011. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán összeesküvés elméletre gondolok, mert az emberek csinálják és itt teljesen kizárható ez. A jósnő cukorbetegségéből eredő komplikációt kizártan okozhatta ember. Hanem a sorsról. Valami lehet benne a filmben amit eddig nem tudott az ember és a Nagy Irányító nem akarja hogy kitudódjon.
2011. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
érdekes...
2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
a kérdező komolyan ilyen ostoba, vagy csak megjátssza???
2011. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Anyám, borogass!

Egy filmen sokszáz ember dolgozik, valamelyiknek mindig kibicsaklik a bokája. Kár ezen agyalni.

2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet nektek komoly kérdéseket feltennni :( Nem érkezik soha komoly válasz, csak ilyen 404 kioperálta a vakbelem témára mentek rá:D
2011. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez badarság. A mátrix rohadt menő aprólékos, és az üzenetek 80% kára rálehet jönni csak nézd jól meg. Én rohadtul imádom. Nincs elátkozva. Ez az élet olyan hogy szoktak benne dolgok történni.


Annyira csak nem sivár az élet, hogy mindenhova bele kell látni oda nem illő dolgokat.


A mátrix csak másodsorban spirituális elsősorban király!

2012. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy tele van okkultista ellemekkel. Pl. Zion igen fontos szereppel bír a témában.
2012. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja a linkről annyit: nem, nincs el elátkozva a film.
2012. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!