Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a meditálásról?

Figyelt kérdés
Légyszives mondjátok el, hogy ti hogy csináljátok és mit éreztek közbe. Tényleg kiléptek a testetekből? Majdnem olyan mintha meghalnátok? Milyen?
2010. dec. 19. 11:09
 1/4 Saten ‫҉ válasza:
49%
Én kiszoktam lépni a testemből bár néha fáj :D Olyankor mindig elcsodálkozok, hogy milyen jó tricepszem van :P
2010. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam kilépni a testemből, mikor lusta vagyok lemenni a boltba, így a kilépettem megy le.
2010. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Juan_Carlos ***** válasza:
Én is így szoktam boltba járni! Csak én öcsinek hívom a testemet...
2010. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, valójában, fizikailag nem lehet "kilépni" a testből. Vagyis lehet, de akkor már többet nem tudsz visszatérni; vagyis meghalsz.

A meditáció során a lelked egy része, az ú.n. szabadlelked tesz utazásokat. (És még mielőtt valaki belekötne: nem, ezt sem úgy kell elképzelni, hogy fizikailag kettéreped a lelked, és az egyik kimászik belőled).

Szóval egyáltalán nem olyan, mintha meghalnál. Első meditációdra készülsz?

Ne aggódj, ha esetleg elsőre nem kapsz semmilyen különleges élményt. Hiszen meg kell tanulni először is, hogy teljesen el tudj lazulni, és el tudj vonatkoztatni a körülötted lévő környezeti hatásoktól. Szóval mindenek előtt javaslom, hogy ezt gyakorold.

Meditációs technikát ismersz amúgy?

2010. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!