Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » LEGAL BUD - a legális átverés....

LEGAL BUD - a legális átverés. Van valamilyen tapasztalatotok az amerikai legal buddal kapcsolatban? Írjátok le, mert sok magyar forintot spórolhatunk meg így, mi hazánkban is maradhat!

Figyelt kérdés

Muszáj leírnom, mielőtt a hibámba esnétek...

A legal budok átverések!!! A reklámszöveghez hasonló hatásuk sincs, én most rendeltem 300 dolcsiért olyan anyagot, aminek a kutatására 'elvileg' 2 m dollárt fejlesztettek...

Olyan, mint a molyirtóval lefújt gyom. Krypto-t biztos ne vegyetek, ha meg az én véleményem nem elég, írjátok be a googlébe:

internaloddities complaint (a rendelőcég, mi 30 éves min. panasz -siteja egy másik lapon).

meglepődnétek, de a többi ott van ami ide nem férne be.

ÁTVERÉS!!!

A cég is berendezkedett a panaszlevelekre: egyetlen tel. elérhetőségük van, melyen CSAKIS rendelni lehet. Sem emailcím, se saját fórumoldal, sem garancia. Egyvalami van: a panaszkodói népes tábora.

Hogy mernek GANJA neveket adni közönséges, gyatra növényeknek???


2011. jún. 1. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mivan?:DD
2011. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sztem ne szívj annyit, me fel vagy pörögve mint a kemotoxos légy! mi a francról magyarázol amúgy?

XD XD XD XD XD XD

2011. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a gyökereknek:


google.hu


ha meg képtelen vagy valami hasznosat írni, szerintem fogd be/ne írj semmit.


a hormonzavaraitokat máshol vezessétek le, csicskák. pá

2011. jún. 17. 02:37
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy mernek ganja nevet adni neki,hogy a sok ember vegye meg!!! ki kell költözni,normális ,kulturált országba,ahol nem a tudatlanság tombol,és minden utcában legális a normális ganja
2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!