Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor izolált egy szám a...

Mikor izolált egy szám a számmisztikában?

Figyelt kérdés
Mit jelentenek az egyes izolált számok a számmisztikában? Hogyan kell értelmezni őket?
2010. dec. 20. 13:12
 1/8 anonim válasza:
nem tudom
2010. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem
2010. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bekarikázzák.

a négyes számot szokták, mert 13 számjegyeinek összege 4


én hülyének nézem azt, aki ebben hisz. A számoknak nincsenek szuperhatalmai, arra találtuk ki, hogy MÉRJÜNK vele dolgokat. Az elcsökevényesedett tudományfóbok találták ki a számmisztikát is, hogy ebből profitáljanak a hülyékből.

2010. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-2=1 megérett a meggy
2010. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kettő, csipkebokor vessző
2010. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Három, hova mész te kis nyulacska?
2010. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Négy, bíz oda nem mégy
2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Izolált szám az, amikor a numerolóiai képletben olyan szám van, amit nem vesz körül másik szám. tehát sem az oldalain, sem a sarkain nem érintkezik más számmal. (A pithagoraszi számmátrixra gondolok mármint).

Értelmezni úgy kell, hogy alapvetően értelmezed az adott számot, amit az jelent. Az izoláltság azt teszi hozzá, hogy ugyebár nincs kapcsolata más életterületekkel, tehát azt a dolgot az illetőnek segítség nélkül kell megoldania.

2010. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!