Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha elhitetem magammal hogy...

Ha elhitetem magammal hogy szép vagyok, akkor tényleg az is leszek?

Figyelt kérdés
Lehet nem ez a legmegfelelőbb kategória de nem tudtam hová írni. Nagyon durván önbizalomhiányos vagyok, néha ha tükörbe nézek majdnem elsírom magam. Pedig nem vagyok kövér, csak egyszerűen csúnyának tartom magam. Hiába próbálok pozitívan gondolkodni, sehogy sem megy, ahhoz visszajelzések kellenének az meg ugye nincs... Vki hasonló helyzetből hogy lábalt ki? Köszi előre is 14/L
2010. dec. 23. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha elhiszed magadról, hogy szép vagy, az is leszel. Illetve, jó, nem leszel hirtelen szőke-kékszemű:), de csomó dolog változni fog. Ha látszik rajtad, hogy van önbizalmad, mások is úgy fognak közelíteni hozzád, és észrevesznek benned/rajtad szép dolgokat.Ennyi idősen én sem voltam megelégedve magammal, sőt, azt gondoltam, én vagyok a legcsúnyább lány a földön. Aztán osztálykiránduláson mesélte egy lány, hogy tetszik neki az egyik fiú, de szerinte a srácnak n tetszem. Mondom én, ne viccelj már, tök csúnya vagyok (őt meg tök szépnek láttam). Mire ő azt mondta, dehogyis, én gyönyörű vagyok, ő is így szeretne kinézni, és ő a csúnya.

Úgyhogy igen, hidd csak el magadról, hogy szép vagy, és meglátod, szebb is leszel :) Boldog karácsonyt:)

2010. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bretso ***** válasza:
91%
Nem, nem leszel szép. Sajnálom. Maximum pozitív kisugárzásod lesz az önbizalomtól. De szép az nem leszel.
2010. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy szép leszel, de azért a pasinak adj inni sokat!

:)

2010. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem így működik, széppé senki sem válik a gondolataitól.

azonban ha elégedett vagy magaddal, magabiztosnak fogsz látszani, ahogy ezt már előttem írták.

a legjobb módszer, hogy kiderüljön, szépnek lát-e a környezeted, ha nem a barátaidat, rokonaidat, hanem vadidegeneket kérdezel meg arról, milyennek tartanak.

pl. ha feltöltesz ide egy fotót, megtudhatod. bár tény, hogy egy kép nem adja vissza a valóságot tökéletesen.

2010. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokkal több önbizalmad lesz ha sok a pozitív visszajelzés. De mivel csúnya vagy, (legalább is annak tartod magad) nehéz lesz magaddal elhitetni hogy szép vagy. Inkább közelítsd meg máshogy a dolgot. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, a külső egyáltalán nem lényeg, de belül teljesen más a dolog. Ha tisztában vagy a jó belső tulajdonságaiddal akkor inkább azt erőltesd és sz@rjá rá a mások véleményére. Rengeteg belső tulajdonságod van amit szeretnek az emberek. Ezeket vedd észre, és erősítsd meg. Értelmetlen bánkódni azon hogy hogy nézel ki, ugyanis te ilyen vagy, neked ilyen az arcod, te így születtél. Fogadd el hogy ilyen és milyen vagy. Ha elfogadod magad, megszűnik a csúnya érzet. Tudatában leszel annak hogy nem vagy kívülről szép, de belülről ragyogsz. Ezt az emberek látják és érzik. Pozitív visszajelzések lesznek, az önbizalmad megnő. Nagyon sok minden megfog benned változni ha elfogadod magad. Hidd el tényleg nem a külső a lényeg. A jó belső tulajdonságaidra koncentrálj és fejleszd magad.
2010. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Maximum nagyobb lesz az önbizalmad, bár ez is nagy szó. Ellenben ha mindent megteszel (az ésszerűség határain belül egészségesen élsz, sokat mozogsz, odafigyelsz, hogy mi áll jól neked) a szépségedért és az egészséges alakodért, emellett meggyőzöd magad, hogy szép és egyedi vagy, akkor az használni fog.
2010. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel szép. Ezt csak azért mondom, mert eddig 2-vel több a "szép leszel" tartalmú válasz, mint a "nem leszel szép". Így már csak egyel több, tehát még mindig az vezet.


Viccet félre téve: a gondolatnak teremtő ereje van, tehát igenis szépít rajtad, ha szépnek érzed magad.

2010. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát, köszi mindenkinek:-D

amúgy olyat már csináltam h vadidegeneknek mutattam képet, és azt mondták szép vagyok, de úgy fogtam fel hogy ezek a képek nem mutatják a valóságot, úgyhogy még mindig csúnyának érzem magam.:D mondjuk én úgy fogom fel, hogy a szépség relatív (kinek mi tetszik) de akkor sem tudom elfogadni magam. mindegy ezentúl megpróbálok magabiztosabb lenni... :)

2010. dec. 23. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes! Senki nem kérdőjelezte meg a megítélésedet, pedig ez relatív. A szép, a vonzó, a kedves, mind-mind a külső és belső tulajdonságok összhangján múlik. Ha elfogadod önmagad, akkor a környezeted is el fog fogadni. "Abszolút szép nő" nincs! Akiket annak tartanak, abból adódik, hogy az ellenvéleményt elnyomja a nagytöbbség. Mindenki szép valakinek! Egyébként lehet, hogy nagyon szép vagy, csupán kicsit gátlásos.
2010. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2010. dec. 28. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!