Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelent ez a szep alom?

Mi jelent ez a szep alom?

Figyelt kérdés
Azt almodtam,hogy egy lannyal(aki 2 evvel ezelött nagyon tetszett),hogy össze jöttem vele...(de mar 2 eve nem lattam)Es többször vannak ilyen almaim ahol van egy baratnöm akivel nagyon boldog vagyok.(igazabol nincs baratnöm mar 3 eve es nagyon szeretnek egyett) szerintetek ?
2011. szept. 15. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy jézuska hoz neked egy barátnőt! mimást. hiszen ez egy álom volt, és mint tudjuk az álmok megtörténnek a valóságban.
2011. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
légy bátrabb a csajokal szemben ésamejik tecik lépj felé mielöt elveszted azt.
2011. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenem, mért kell minden napra egy "MIT JELENT EZ AZ ÁLOM HOGY ÁLMODTAM EGY EMBERREL?"

SEMMIT, emberem, SEMMIT! Legalábbis nekünk nem. Ha annyira keresel valami értelmet bennük, tedd meg magadban.

2011. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy álmaidban be mered vallani magadnak, hogy eleged van a magányból. Kapd össze magad, és kezdj el udvarolni egy szimpatikus lánynak.
2011. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!