Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült már nektek a tudatos...

Sikerült már nektek a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Ha igen, megosztanád velem/velünk? Nagyon érdekel a téma :).
2011. jan. 11. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, hogy így sikerül. Tisztában vagyok vele, hogy álmodok, valamilyen szinten tudom is az álmomat irányítani, ha nagyon koncentrálok, pl. néha még olyasmi is sikerül, hogy megváltoztassam magamon a ruhát, egy szoba berendezését, egy másik álombéli szereplő viselkedését.
2011. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Volt már ilyen többször is, de csak ha álmomban rájövök, hogy álmodok:D Az viszont nem túl gyakori, hogy ez tudatosul bennem
2011. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem még csak olyan volt 1-2-szer, hogy valami jót álmodtam, felébredtem, majd miután egyből visszaaludtam, tudtam folytatni. Általában ezek erotikus álmok egyébként. :)
2011. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült egy párszor (mint az előttem szólónak akkor, ha véletlen rájöttem, hogy álmodok). Ilyenkor általában tudatosan repülni akarok, de csak azért, mert azt a való életben nem tehetem meg.
2011. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült.
2011. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én szinte kivétel nélkül tudom irányítani az álmaimat - már amikor "észreveszem, hogy álmodom."

De jellemzően csak akkor nyúlok bele a történetbe, ha az nem tetszik, amúgy szeretem, ha minden történik magától :) De ha épp személyt, helyszínt vagy bármit "cserélni kell", azt minden további nélkül megteszem :)

2011. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Arra, hogy álmodom rengetegszer rájövök. Ha lehetetlen az álombeli szitu sokszor tudatosul bennem, hogy most biztos álmodom. Pl. Szinte mindig repülök álmomban ugyanúgy mint amikor úszok a vízben és ilyenkor tudom, hogy ez álom. Megváltoztatni is sikerült párszor, furcsa, nehéz az agyamat erre kényszeríteni miközben elvileg pihen.

Amúgy véleményem szerint ez egy természetesen megmagyarázható agyi folyamat, mit keres ebben a rovatban?

2011. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig tudatosan álmodom.Már egész kiskorom óta,de úgy,hogy akkor még fogalmam sem volt arról,hogy létezik ilyen,szóval akaratomon kívül álmodtam tudatosan :).
2011. jan. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen mostanában mindig emlékszem, hogy mit álmodok...
2011. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem a kérdező a tudatos álmodást úgy értette, hogy arról álmodtál amiről szerettél volna. Ha az ember elalvás előtt sokat gondol rá és nagyon a fejében van akkor nagy valószínűséggel azzal fog álmodni. :)


De amúgy nekem is volt már olyan álmom, hogy nagyon örültem annak, viszont egy idő rájöttem, hogy áhh ez csak álom és felkeltem... na az nagyon sz@r. xD

2011. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!