Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álmodás, hogyan?

M@x kérdése:

Tudatos álmodás, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 19:20
 1/8 anonim válasza:
Calea zacatechichi
2011. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Biztosan volt már olyan álmod ami teljesen valósnak hatott!

Gondolom mint a legtöbb embernél, te is rájöttél, hogy ez csupán egy álom, és felriadtál! DE ha képesek lennénk arra, hogy továbbra is aludjunk már befolyásolnánk álmainkat! Olvastam egy módszert mi szerint:

,,Próbáljuk a mindennapi életünkbe beépíteni egy ún. valóság tesztet.(azt hiszem ez volt neve)Ez azt jelenti, hogy naponta többször átfutjuk, átnézzük milyen ruhát viselünk. Ez a mechanizmus előbb vagy utóbb beépül álmainkba, s felfedezzük a valóságtól eltérő dolgokat és tudatra ébredünk. A tény, hogy csak álmodunk sokkolja az embert és felébred, ezért ezt a dolgot gyakorolni kell! Egyből nem fog menni! " Én nem rég kezdtem el foglalkozni a témával, hiszen minden este megpróbálhatom, s semmibe sem kerül, úgy érzem közel járok a dologhoz! Az, hogy rájöjjek ,,ez csak álom" már megvan, de amint erre rájövök felébredek. De semmi probléma ma is próbálkozni fogok ! :D


Üdv Károly!

2011. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én 16 éves létemre képes vagyok erre. Asszem.

Mikor álmodok tisztában vagyok azzal, hogy álmodok.

Ha felébredek reggel, de még nem megy ki teljesen az álom a szememből, akkor képes vagyok ott folytatni, ahol abbahagytam. Arra is volt már példa, hogy irányítani tudtam az álombeli eseményeket, önmagamat.

Érdekes. Én ezt elég tudatosnak hívnám.

2011. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

19:50: "Próbáljuk a mindennapi életünkbe beépíteni egy ún. valóság tesztet."

Ezt már én is hallottam. Az volt a lényeg, hogy minden nap valamikor rá kellett nézni az órára, megjegyezni az időt, aztán pár perccel később ismét megnézni. Ha ezt álmunkban is megcsináljuk, akkor az idő feltűnően eltérő lesz és ebből jövünk rá, hogy álmodunk.

Na, kipróbáltam. Álmomban kétszer ránéztem az órára. A két időpont között csak pár perc különbség volt. "Akkor biztos nem álmodom!" gondoltam és álmodtam tovább a hülyeségeket :D

2011. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első! neked a calea bevált?
2011. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én ugyanezt meg tudom csinálni, hogy tudom hogy álmodok de mégse ébredek fel csak akkor amikor én akarok, tudatosan ébresztem fel magam. Ez nem mindig jön össze, mármint az hogy tudatosan álmodjak. De ha sikerül, akkor az álmomat részben tudom irányítani, de mégse minden úgy történik ahogy azt akarom, az álmaimban szereplő emberek saját maguk cselekednek teljesen függetlenül. És ilyenkor teljesen valóságosnak érzem az egészet, hiába tudom hogy álmodok.
2011. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én 16 éves létemre képes vagyok erre. Asszem.

Mikor álmodok tisztában vagyok azzal, hogy álmodok.

"Ha felébredek reggel, de még nem megy ki teljesen az álom a szememből, akkor képes vagyok ott folytatni, ahol abbahagytam. Arra is volt már példa, hogy irányítani tudtam az álombeli eseményeket, önmagamat.

Érdekes. Én ezt elég tudatosnak hívnám."


Igen :D én is amikor még kicsi voltam úgy tudtam irányítani az álmaimat ahogy akartam... ha egy álom nagyon jó volt másnap megpróbáltam tovább folytatni ami nem mindig sikerült de volt egy pár alkalom :P Vagy amikor rosszat álmodtam akkor mindig rájöttem és egyszerűen csak lefeküdtem a földre, és avval a mozdulattal már az ágyamban feküdtem :))) Sajnos most már az álmaimra sem szoktam nagyon emlékezni :(:(

2011. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A tudat válasza:

a válaszokat itt találod


www.tudatos-alom.hu

2011. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!