Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rákok, tudtatok aludni éjjel?

Rákok, tudtatok aludni éjjel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bár én rák vagyok,de nem hinném hogy ennek köze van a horoszkóphoz. Amúgy nagyon rosszul alszom sajnos,többször felkelek éjjel.
2011. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos, pedig fent akartam maradni sokáig, de már éjfélkor lefeküdtem.. csak reggel 7kor keltem fel....
2011. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére nem, hogy bika vagyok. Az esővetőn kopogott az a k*** eső, és hajnal 4-től nem aludtam egy hunyást sem.
2011. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a rákjaim mindig tudnak aludni az akváriumban, amint kikapcsolom a világításukat.
2011. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

:) (vártam is 1-2 beszólást)

Én sem hinném, hogy bármi köze lenne a 2 dolognak egymáshoz, csak néha-néha elolvasom a horoszkópomat, ha épp belebotlom valahol. Most azt írták, hogy a hét elején álmatlanok lehetnek az éjszakáim, majd csütörtöktől jobb lesz. Tény, hogy most éjjel 4-ig semmit nem aludtam, én is a k.... esőt hallgattam :)

2011. jan. 12. 14:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a dolognak köze van a horoszkóphoz. Én Nyilas létemre alig aludtam. És szeritnem a kiba*szott hold miatt van :D
2011. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A Nyilas férjem is elég sokat forgolódott :)

Miért, hogy áll a hold? Teli?

2011. jan. 12. 14:56
 8/19 anonim ***** válasza:
én is kb 3-szor felébredtem
2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amíg jönnek a rákkeltők :)
2011. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lucyka :D Jó a dumád! De fura az egész. Én is nyilas vagyok, és a legstresszesebb időszakaimban is tudok aludni. Az esőkopogás nekem altató, amúgy bombát is robbanthatnak mellettem arra sem ébredek fel. :) A holdat pedig imádom, főleg ha süt rám alváskor.

Azért ma legyen szép álmotok mindegyikőtöknek, rákoknak is! :)

2011. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!