Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rákok, tudtatok aludni éjjel?

Rákok, tudtatok aludni éjjel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hm, micsoda mázli, hogy én meg nem olvastam el a horoszkópot, így nem kellett felkelnem éjjel többször is, hanem aludhattam, mint a bunda. :D
2011. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
lehet benne valami... :)
2011. jan. 12. 15:27
 13/19 A kérdező kommentje:
Bocs előre is, ha ma Te sem tudsz majd :)
2011. jan. 12. 15:28
 14/19 anonim ***** válasza:

Őőő nem azért de elolvassátok a horoszkópotokat és azt hiszitek, hogy úgy lesz és úgy csináljátok. Nekem is dobott ki pár rosszat, hogy pl.: este óvatos legyél. Direkt kimentem este, paráztam azt semmi se történt -.-"


Ez az egyik a másik meg: Rengeteg horoszkóp van..

Pl.: a tegnapi rákok horoszkópja:Napról napra jobb lesz a kedve. A növekvő Hold időszaka alkalmasnak látszik az otthoni viszonyok rendbetételére. Nem kéne túl sokat foglalkoznia a kibicek véleményével.



És még több 1000 más horoszkópotok van. Olvassátok mind és semmit se fogtok csinálni! =D



De most tényleg gondoljatok bele..rengeteg horoszkóp van..minden oldalon mást írnak.

2011. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem bőven elég 1, sőt....nem is foglalkozom vele, általában egyik fülemen be, másikon ki...csak ez most valahogy megmaradt bennem sajnos...
2011. jan. 12. 15:42
 16/19 anonim ***** válasza:
én meg skorpió vagyok de már nem alszom 2 hónapja..nem vicc
2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is skorpió vagyok!:D

Elolvasom várom, hogy legyen valami de semmi..

Egyszer olvastam olyat, hogy jó megdicsérnek a munka helyemen mert keményen dolgozok..Másnap ez végett olyan sokat dolgoztam..hulla fáradt lettem és még egy dicséretet se hallottam! :D:D:D

2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mi volt a horoszkópban? Én lemaradtam róla,bár néha belenézek. A lényeg hogy én is rák vagyok,és elég rosszul aludtam és volt egy 10perces álmom is amiben nem csak lelkileg de fizikailag is zsibbadtam. Rossz érzés volt és még kb 2* felkeltem az éjszaka. :(
2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

[link]


Utolsónak!

2011. jan. 13. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!