Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet-e tárgyakat mozgatni...

Lehet-e tárgyakat mozgatni úgy, hogy nem érek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Próbáltam már hogy erősen rákoncentrálok és úgy fejtek ki magamból valami energiát de meg sem moccant. Ceruzával próbáltam.
2011. jan. 12. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Hogyan lehetne?? Mi nem varáslók vagyunk hanem emberek. Úgy lehet hogyha meg lököd az asztalt. :) nem gonoszkodásból moondtam
2011. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mágnesekkel próbáld :3
2011. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Lehet, de neked nem fog menni. Egy ilyen energiaatvitelhez csak nagyon kevesen rendelkeznek eleg erovel.
2011. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Valamit rosszul csinálsz. Ebben a pillanatban próbáltam ceruzát mozdítani anélkül, hogy hozzáérnék. Sikerült. Csak fújni kell. Ha nem megy rögtön, próbáld erősebben! Ez egy misztikus folyamat. A mellkasod izmainak a segítségével kipréseled a tüdődben lévő levegőt, és ahogy az kijön, a mozgási energiájával megmozgatja a ceruzát.
2011. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

persze hogy lehet! több megoldaás is van rá!!!!

1. cérna/kötél/spárga/ilyesmi

2. bot/cerka/vonalzó/valami ilyesmi

3. ha fém, akk mágnes

4. rúgdosod az asztalt.....


XD


bocs, az idétlen válaszért.... de szerintem nem lehet...

2011. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na...Nekem van egy természet gyógyász ismerősöm,egyébbként szinte mindenhez ért...Harmadik szem...Stb...Egy magas falú tálba teszel pár cm. mélységű vizet...Tépsz egy 1x1 cm-es kis papír cetlit,úgy tedd a vízre,hogy ne süllyedjen el! Majd várd meg,míg teljesen meg áll! Azután a kezedet tartsd a tál fölé és szugeráld...Képzeld azt,hogy a kezeddel tolod a kis papírt a víz tetején,hidd is el hogy meg mozdul!!! És láss csodát! NEKEM SIKERÜLT:)
2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják telekinézisnek.

Az elfogadott tény, hogy az agy képes hullámok kibocsátására, a kérdés már csak az, tud-e valaki olyan erősen "sugározni", hogy azzal más test atomjaira is hasson. Van aki szerint igen, van aki azt mondja, hogy nem.

Gyakorolj sokat, aztán majd kiderül.

2011. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van...teljesen igaza van az előttem szólónak...
2011. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ifijú padawan.Engedd szabadjára az érzelmeidet!És menj el a dagobah rendszerbe yodához ő majd megmutatja az erő hatalmát.Én is nála tanultam meg jó jedi lenni.

üdvözlettel:Ben kenobi jedi mester

2011. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackSword ***** válasza:

Nesztek nézzétek a Telekit:

[link]

2011. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!