Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami mód rá hogy metalál...

Van valami mód rá hogy metaláljak bizonyos elveszett tárgyakat?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek valamit,nem tudom hova tüntettem,de valahol a házban van.
2010. júl. 3. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
jobban kell keresni.
2010. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fémdetektor
2010. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
menj le alphába
2010. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Agykontroll. De komolyan kell csinálni. Legalább egy, de inkább két tanfolyam kell hozzá. Ha elég szorgalmas és kirtartó vagy, két könyvből megtanulható.
2010. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
Keresd ott ahol még álmodban sem tennéd... Ott lesz... Én így találtam meg a wc-n anno a németkönyvem... Meg ne kérdezd hogy kerölt da, de ott volt...
2010. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy módszerem,magamtól jöttem rá,de állítólag agykontrollosok is ismernek hasonlót:Gondolatban végigjárom a házat (vagy azt a helyet,ahol az adott tárgyat feltételezem),gonolatban jól körülnézek és közben figyelem a megérzéseimet és ahol gondolatban megláttam a keresett tárgyat,általában onnan kerül elő a valóságban is.Sok mindent sikerült már így megtalálnom.De csak akkor sikerül,ha nyugodt vagyok ,kell hozzá egy alkalmas lelkiállapot.
2010. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előttem szólóval értek egyet, így én is találtam meg már dolgokat. Ezt egyébként zone reality-n is láttam egyszer. Azt is kipróbálhatod, hogy egy adott helyiségben körbe forogsz lassan kinyújtott kézzel és, ahova úgy érzed vmi különös erő vonz ott lehet h megtalálod az elveszett dolgot. Eközben legyen csukva a szemed, majd a megérzésnél nyisd ki és ahová az ujjad mutat ott lesz, de ehhez erős koncentráció kell.
2010. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el...MEGTALÁLTAM!Jézusom^^

Időközben eltűnt a szénceruzám is,egyébként egy képet kerestem,a képnél a körbeforgósat használtam,és elsőre megaláltam!Fogalmam sincs hogy került a váza alá.De tényleg nagyon kellett koncentrálnom.A szénceruzánál gondolatban körbejártam,ez is nehéz volt,mert még nem csináltam ilyeneket,és sokáig tartott mig eléggé nyugalmas lelkiállapotba kerültem,de egy ponton közben arra gondoltam hogy megnézem az emeleten az anyám szobájában.És ott volt:)

Ez egy kicsit fura volt.Jó értelemben:)

Köszi mindenkinek^^

2010. júl. 5. 11:10
 9/9 anonim válasza:
Uccsó vagyok, ez szupi:)Én már rég próbáltam, de a kulcsom egyszer én is így találtam meg.
2010. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!