Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol tanulhatok tovább ingyen,...

Hol tanulhatok tovább ingyen, ha segíteni szeretnék embertársaimnak, akár gyógyítással Szegeden?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell eldonteni. Milyen foglalkozas az, amit szivesen vegeznel? Ne gondold azt, hogy a gyogyitas olyan egyszeru dolog, az emberekkel foglalkozni nagyon nehez, foleg akkor, amikor gyogyito vagy.

Mihez van erzeked es kedved?

2011. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attol fugg hogy milyen gyogyitasra gondolsz! ird le hogy pontosan mire gondolt. es akkor megprobalunk segiteni!
2011. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél szociális munkás, aki a hajléktalanokkal foglalkozik, vagy értelmi sérült, és mozgássérült gyerekekkel.
2011. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Több barátomnak, ismerősömnek segítettem már lelki problémák megoldásában beszélgetéssel. Szeretek beszélgetni az emberekkel. Ösztönösen jelentkezik ez nálam és általában az emberek ösztönszerűen beszélnek önmagukról, önmaguk problémájáról. Voltak szituációk, amikor energia átadásával csillapítottam, szüntettem meg fájdalmat, orvosoltam kisebb gyulladásokat. Olyan is fordult elő, hogy helységbe, lakásba, házba sikerült szintén energia irányításával megszüntetni negatív rezgéseket, amik kihatottak ezáltal az ott lakókra is valamilyen szinten. Sok energiát érzékelek.Sokszor megérzem spontán az emberek lelkiállapotát, esetleges kiegyensúlyozatlanságát. Szívesen foglalkoznék beteg emberekkel is segítő közreműködéssel. Ettől vannak fenntartásaim mondjuk, mert azt is észrevettem, hogy könnyen átveszem a rezgéseket és sokszor nem jótékony hatással vannak rám.

Remélem nagyjából sikerül bekategorizálni a szituációmat. A segítséget hálásan köszönöm.

2011. jan. 14. 09:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit elfeledtem. Nyitott vagyok mindenfajta megoldásra. Egyedül az anyagiak szabnak határt. Lehetőségeim eléggé szűkösek ilyen téren. Hálásan köszön a segítséget.
2011. jan. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!