Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tesla purple plate, bíborlemez...

Tesla purple plate, bíborlemez, amit keresek. Szeretnék ilyet venni, de úgy látom, többféle van, nem tudom, melyik eredeti, ill. pl. mit jelent a "karcolatos" jele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm rakta a nyakamba, miután rátalált valahol. Elég érdekes érzés volt. Azóta érdekel.


Szóval amiket én láttam a medálokból (közben eldöntöttem, hogy medált szeretnék):


Van ez a jeles:


[link]


A sima:


[link]


Állítólag még azoknak is más erejük van, amelyek látszatra ugyanolyanok. Ez oké. Nem tudom a kezembe venni, csak arra vagyok kíváncsi, milyen megbízható oldalról rendelhetek.



Köszönöm a választ!

2011. jan. 19. 17:15
 2/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem...:


Pl. itt van ez az oldal:


[link]


Ez, vagy ennek egy része érdekes. Sok más helyen nem láttam több színben lemezt. A technológia ugyanaz, csak szeretnének többet eladni az "ezospiro embereknek" többet, ezért a hét csakra színében kapható?

No meg itt van ez a Tesla Crystalium Platte klein, és a ying-xangos cucc is...


A lgtöbb oldalon sztem ezeket se látni. Németül pedig nem tudok túl jól, de szerintem hiába olvasnék a technológiáról, akkor sem lennék okosabb.:)


Valaki, aki olvasottabb és van tapasztalata is...?

2011. jan. 19. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy hülyeségekben hiszel!
2011. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értelmesebb hozzászólást igénylek!


Nem hiszek hülyeségekben, ált. abban hiszek, amit tapasztalok. Attól a kis bizgentyűtől jobban éreztem magam, ahogy a nyakamba rakták, pedig előtte semmit az ég világon nem mondtak róla, szinte, sőt, rám csempészték, mert épp takarítás zajlott, előkerült.


Ennyit erről...

2011. jan. 19. 17:53
 5/9 tetris ***** válasza:
Teljesen biztos vagy abban, hogy ettől a kis lila korongtól lettél jobban? Nem lehet, hogy ez placebo hatáson alapul?
2011. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nézd, tényleg nem tudom, hogyan lehetne placebo, ha háttal ültem és úgy rakták a nyakamba...


Az ismerősöm nekiállt pakolni. Megtalált pár apró tárgyat, amit lerakott mellém, ezt pedig a nyakamba tette, miután rátalált úgy, hogy én közben valakivel mással beszéltem, tehát nem láttam, nem figyeltem, mit rak rám, mert nem érdekelt, csak azt érzékeltem, hogy miután rám rakta, mintha egy nagy energia járt volna át és főleg a fejtetőmön éreztem összpontosulni.

Nem éreztem tőle úgy, mintha a topon lennék, csak valami úgy átfutott rajtam, és mondjuk, hogy erősebbnek éreztem magam (nem, vagy nem csak fizikailag). Ezt viszont tényleg nem tudom leírni pontosan.

Csak pár percig volt rajtam. Amikor levettem, már nem éreztem azt, mint akkor, amikor rajtam volt, de volt valami utóhatása. Kíváncsi vagyok, milyen hatása van hosszú távon. Ha ilyen jó, pár ezer forintot nekem megér, csak nem tudom, hol lehet venni tényleg jót.

Van róla leírás, a működési elvéről, de nekem semmit az égvilágon nem mond, mert ahhoz viszont láma vagyok.

2011. jan. 19. 20:21
 8/9 anonim válasza:
vedd meg azt ami rajtad volt :P
2011. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2012 Április 2-től elérhető a www.teslavital.eu honlap magyar nyelven, ahol minden lényeges információt megtalálsz majd. A tudatlanokra meg ne figyelj, nekik az sem valódi, ha nekimegy a falnak.
2012. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!