Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudjam meg mi az...

Hogyan tudjam meg mi az eredeti horoszkópom?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy megnéztem minden horoszkóp jellemét és én egyikre sem hasonlítok. Koraszülött vagyok ezért skorpió lennék de mivel 1 hónappal előbb születtem mérleg vagyok de az teljesen nem illik rám. Hogyan tudjam meg hogy mi a horoszkópom?
2011. aug. 6. 02:35
 1/5 skarma ***** válasza:

Mérleg vagy akkor.

De ha nem akarsz, nem kell hinni az ilyenekben, rajtad áll az egész. :)

2011. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merleg vagy!
2011. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ún. "horoszkóp" alatt általában a bulvárasztrológia által hangoztatott napjegy tulajdonságait értik.

Ha egyiket sem találtad magadra jellemzőnek, az azt mutatja, hogy még nem vesztetted el a józan eszed.

Csak így tovább. :)

Az asztrológia ennél sokkal összetettebb, nem egy elem alapján jellemez.

2011. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Horoszkóp szempontjából mindenképpen a születésed pillanata számít.A lényege, hogy a világrajöttöd pillanatában milyen hatások értek a bolygók által. Tehát nem a tervezett születés a lényeg.
2011. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te mérleg vagy! És attól,mert még nem vélsz felfedezni magadon egy mérlegre jellemző vonást sem,attól még az vagy.És ahogy majd idősödsz olyan mérlegre jellemzők is igazak lesznek rád,amik előtte nem,ez velem is előfordult! :)
2011. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!