Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mesélnétek a Titok c. film...

Mesélnétek a Titok c. film kapcsán?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van-e köztetek olyan, aki megnézte a Titok c. filmet, és azóta eszerint él, és tényleg bejöttek neki dolgok, tényleg változások történtek az életében. Hogy történtek ezek pontosan? Mit tettél érte, mi történt?

Csak valós sztorikra vagyok kíváncsi, fake meg baromkodó válaszok nem érdekelnek.

Előre is köszönöm.


2011. jan. 27. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen megnéztem, bár én nem ettől kezdtem hinni, hanem még 5 évvel ezelőtt olvastam egy hasonló könyvet és az vitt rá erre a dologra. Szóval amikor olvastam/néztem már egyáltalán nem volt új semmi. De amúgy persze, beválik. De csak ha tényleg hiszed, és nincs közben egy csepp rossz érzésed, gondolatod sem. Amúgy nem tudok olyan sokat felsorolni, mert eszerint élek,tehát már észre sem veszem. De pl sikerült a felsőfokú nyelvvizsgám (na ez aztán tényleg csodálva határos módon,minden vizsgarésznél "csoda"történt) de úgy, hogy középfok alatti szinten vagyok. És az egyetemi vizsgáim is mind sikerültek. Volt olyan vizsga, hogy mindenkit meghúzott, engem átengedett :) Meg egy tanárnak ugye többször vannak vizsgái, és akkor veszed fel a vizsgát amikor akarod. Na az egyik tanár, kivétel nélkül folyamatosan húzta meg az embereket minden nap. De tényleg kivétel nélkül. Arra a napra amikor én következtem bevonzottam, hogy mindenkinek sikerül, nagyon jó passzban lesz.Aznap mindenkinek négyest-ötöst adott :) Én négyest kaptam, mert nem mertem hinni az ötösben, úgyhogy négyest kértem az univerzumtól, de azóta már bánom. De a lényeg: hit= laza bizonyosság. Ha ezt érzed minden sikerülni fog.
2011. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én láttam a filmet. a könyvet még nem olvastam, de majd elszeretném azt is.

Velem olyan eget rengető dolgok nem történtek, inkább olyanok, hogy valakivel találkozni szerettem volna mindig összefutottunk tök lehetetlen helyeken. :)

Csak rágondoltam volt egy fura érzés, de utána ezek mindig bejöttek. Sajnos nem vagyok teljesen pozitív ebben, de próbálkozok. Neked bejött már valami?

2011. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is bejött már! Én tegnap láttam a filmet, és gondoltam kipróbálom. Bár elég nehéz volt először hinni benne, de a tegnap történt dolgok abszolút megerősítettek abban, hogy működik, csak akarnom kell.

A tegnapi példák: ebédeltem, fehér pulcsi volt rajtam, és ilyenkor szinte mindig leettem magam. Mert arra gondoltam mindig, hogy tuti leeszem magam. De tegnap elképzeltem, ahogy ebéd után felállok az asztaltól a ragyogó fehér pulcsimban, és így is történt.

Aztán hazafelé tartottam a buszon, azon filóztam, mit is ennék szívesen este. Túrós tésztát. De jó is lenne, kértem, és hazaérve, anyu mit főz? Na mit???

Aztán: kangoo edzéseket tartok egy kisvárosban, most kezdtem, nehezen megy, mert eddig arra koncentráltam, hogy basszus, ez nekem úgyse fog összejönni. De tegnap felhívott egy vendégem, hogy jönne edzeni a barátnőivel. Valamiért azt képzeltem el, hogy három új vendéget hoz magával. És láss csodát: három új vendéget hozott. Ezen kívül elképzeltem, hogy kik lesznek ott az edzésen, lejátszottam magamban többször, arra gondoltam, hogy mennem kell, mert ott várnak rám, edzeni akarnak, jól fogják magukat érezni, és tikkre azok az emberek voltak ott.

Hazafelé sokszor késik a busz. Folyton morogtam magamban, hogy basszus megint késik. De most elképzeltem, hogy pontban amikor jönnie kell, bekanyarodik. És így történt.

Véletlenül otthon hagytam a telefonomat, és elképzeltem, hogy a pasim aggódik és hogy hányszor fog hívni szegény hiába. Gondoltam, hatszor. Hazaérek, hát hat nem fogadott hívásom volt.

Ez azért fura, nem?

Úgyhogy most nagy dolgokat kérek, és izgatottan várom a beteljesülést.

2011. jan. 27. 12:08
 4/13 anonim ***** válasza:

Én majdnem mindig ez szerint éltem, aztán olvastam egy könyvet ezzel kapcsolatban, szóval a filmet nem láttam, de a könyv kb. ugyanerről szólt.

Konkrét példákat nem tudok mondani, talán annyi, hogy ha akarok valamit, az mindig összejön (persze nem úgy, hogy otthon malmozok egy hétig, hogy "bevonzzam" :D hanem megteszem amit az ügy érdekében meg kell, de végig tudom, hogy a végén úgy is sikerülni fog, szóval nem idegeskedek miatta..)

Ez a lényeg, tenni, amit kell, és nem a problémán parázni folyamatosan, mert úgy nem lehet egyről a kettőre jutni.

2011. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bretso ***** válasza:
0%
Milyen jó dolog, hogy egyeseket így be lehet hülyíteni. Éld boldogan a bevonzós életedet, de véletlenül se csodálkozz, hogyha egy nagy kihívás előtt elképzeled aztán nem sikerül, mert basztál érte tenni bármit is. (És felmerül a kérdés, hogyha dolgozol a dologért, akkor minek bevonzani?)
2011. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ahogy egy másik hozzászóló is írta, nem arról van szó, hogy otthon ülünk és malmozva várjuk, hogy megtörténjen. Igen, tenni kell azért, hogy sikerüljön, ezzel nincs is probléma. Csak nem fura, hogy aki folyton panaszkodik, azzal mindig rossz dolgok történnek? Aki meg vidám, magabiztos, céltudatos, annak legtöbbször összejönnek a dolgok. Én igenis hiszek a vonzás törvényében. Persze nem azt várom, hogy az ölembe hulljon minden, de van olyan, hogy én megtettem mindent, de bizonyos körülmények miatt nem jött össze az, amit szerettem volna.

Az egyetemen egyszer buktam meg. Akkor, amikor úgy álltam hozzá, hogy most úgyis megbukok. Pedig baromi sokat tanultam. Észrevettem, hogy a nagyon tanulós, sokat izgulós társaim, akik folyton azt hajtogatták vizsga előtt, hogy úgyis megbukok, azok meg is buktak. Én akkor is átmentem, amikor szinte semmit se tanultam. Szerencsém volt, olyan tételt húztam, amihez hozzá tudtam szólni. Csak mert át akartam menni a vizsgán?

2011. jan. 27. 13:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Múlt héten vizsga előtt azt mondogattam, hogy megfogok bukni, mert nem tanultam semmit. És láss csodát hármas lett. Csak én mentem át, mindenki megbukott.
2011. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kétkedőknek azt mondom, hogy a ti dolgotok. Én ezek után pozitívan fogok hozzáállni mindenhez, mellőzöm a negatív gondolatokat. Nem fogok panaszkodni, hanem azon leszek, hogy minden sikerüljön.

Ha hiszel benne, akkor sikerül. Azért teszel érte, mert hiszel benne. Ha nem hinnél, nem tennél érte. Így vonzod be. Mert tudod, hogy sikerül.

2011. jan. 27. 14:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg semmibe nem kerül optimistán látni a dolgokat és elképzelni magunkat a sikeres, áhított szituációban. Egy próbát mindig megér.
2011. jan. 27. 14:26
 10/13 anonim ***** válasza:
A hitetlenkedők inkább ne is írjanak ide mert úgyem tudtok meggyőzni minket, és mi sem titeket. Úgyhogy teljesen felesleges. De azért aki hármast kapott annak mondanám, hogy nem az a fontos, hogy mit mondasz, hanem amit gondolsz... Az egyik barátnőm is ötöst kapott, úgy hogy előtte mindenkinek elmondta, hogy meg fog bukni, de utána bevallotta, hogy tanult, és nagyon reménykedett hogy mégsem fog megbukni.
2011. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!