Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy aki úgy...

Egy fiatal ember kérdése:

Van itt olyan személy aki úgy gondolja hogy már meg világosult?

Figyelt kérdés

Ha igen hány éves voltál mikor meg történt, volt valami furcsa dolog ami rávezetett vagy csak a sok tapasztalat szerzés után össze állt a kép? Meddig gyűjtötted a tapasztalatot míg elérted a meg világosult állapotot?


Kérem, a szkeptikusok kíméljenek a kritikától, van elég furcsa kérdés e oldalon inkább ott nézzék hülyének a kérdezőt.


2011. jan. 28. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én az úgynevezett "szkeptikusokat" tartom megvilágosultnak, hiszen rájöttek, hogy a világ a tudomány törvényei szerint működik, nempedig mindenféle hókuszpókuszok meg istenek akarata szerint. Jómagam is ateista szkteptikus vagyok és minden ilyen ismerősöm kiegyensúlyozott, modern gondolkodású, elfogadó, boldog ember.


Ha nem hiszed, nézz rá milyenek a világ legvallásossabb országai (Irán, Szaúd-Arábia) aztán a világ legateistább országai (Japán, Svédország)!

2011. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

igen, csak a vallásos emberek nem akarnak nagyon fejlődni ,meg valahogy a hitüket nem is "használják" földi dologra


én jónak érzem magam, szerek jó dolgokat látni bármiben amiben lehet. fontosnak tartom a tudást ,de nem csak a logikus hanem a másik oldalt(agykontroll kézség(nemtudom hogy nevezzem)) is


mindig lesz olyan ember aki azt mondja ez hülyeség, meg lesz aki ezt nem tudja és megcsinálja.. valahogy így hangzott einsteintől:)

2011. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én már teljesen megvilágosodtam.
2011. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Volt itt korábban valaki, aki azt állította, hogy ő most világosodott meg. Sokan vitába szálltunk vele, de mindegy. Én azt vallom: ahhoz, hogy mindennapi életünket élni tudjuk, kell ismerni és használni a tudomány, technika által elért vívmányokat. De ezen a téren ki állíthatja magáról, hogy már mindent tud. Hiszen a tudomány mindig újabb kérdéseket vet fel, és a tudósok mindig új válaszokat találnak. Azon a téren viszont, amik nem tartoznak a "kézzel fogható" ismeretek körébe, ki meri azt állítani, hogy már mindent tud, ezért ő már megvilágosodott. Azon a területen is állandóan felmerülnek újabb és újabb kérdések, kapunk új válaszokat. De hogy mindent ismerünk, mindent tudunk? Nem hiszem, hogy földi ember ezt bátran kijelenthetné magáról.
2011. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Igen, én.


Buddha

2011. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat Buddha! Elfelejtettem odaírni, hogy "Tisztelet a kivételnek" :))
2011. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

कोई परेशानी


Buddha

2011. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én akkor világosúltam meg amikor majdnem megvakított a lámpa.XD Én nem hiszek ebben az Istenes mesében. Most gondoljatok bele: Jézus Isten és Mária fia miközben Józsefé is és Mária elméletileg szűz volt. Én az ősrobbanásban, az elektronokban, az atomok/molekulák keletkezésében és a kovalens kötésben hiszek.
2011. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is megvilágosodtam már kb 1-2 éve. N 26

Sokáig hittem földönkívüliekben, szellemekben, horoszkópban stb. És akkor hirtelen rájöttem (megvilágosodtam), hogy nincs semmi ilyen. Élni kell az életünket, megismerni önmagunkat, boldognak lenni, élvezni a világ szépségét, sikereket érni el, mert egy életünk van.

2011. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!