Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok meditálni, ha...

Hogyan tudok meditálni, ha még sohasem próbáltam?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kell, mármint gondolom vannak erre szabályok. Elég annyi is, hogy leülök, és kikapcsolom magam?
2011. jan. 30. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A meditálás nem jelent mást mnt azt,hogy "a mostban lenni"a legjobb ha egyedül vagy gyertyát gyujtassz, beteszel egy kellemes zenét, majd leülsz és a légzésedre figyelsz,mondogathatod is magadban,hogy most belélegzem ,most kilélegzem,tehát a levegővételedre figyelsz.Feltöltheted magad a 4-elem erejével,vagy a csakráidat tisztíthatod,nagyon sok lehetőség van.
2011. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meditálni nehéz. Az a lényege, hogy ne legyen godnolat az agyadban. Ha nincs godnolatod, be tud jönni az univerzális energia. A godnolatok összezavarják az energia útját. Nagyon nehéz a godnolatokat megállítani. Letiltani. Ha mondogatod a ki és belégzést, figyeled a lélegzeted, az jó. Számolhatod is a lélegzeted, és ha észreveszed, hogy máshol jár az eszed, akkor kezd előről. Figyeld meg, hoyg hányig tudsz elszámolni godnolatok nélkül. Már három is jó eredmény. Nekem egyszer tényleg sikerült a 99. Csak akkor weszembejutott, hogy ez már majdnem száz. Ezzel lett vége.
2011. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!