Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csinál egy szellemsebész?

Mit csinál egy szellemsebész?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szeretem az ilyen ezotérikus mágikua gyógyítókat. Ha ez mind igaz lenne, meg a csillagok és cigánykártyák mondanánk meg a jövőnket, meg kézrátétellel és mantrázással lehetne gyógyulni, akkor már nem lenne rák és AIDS. A másik meg, hogy ha olyan spirituálisak, akkor miért kérnek pénzt (nem is keveset) a segítségükért, meg miért hirdetik magukat bulvárlapokban, szerepelnek olcsó telejózsdás műsorokban?
2011. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BlackSword ***** válasza:
90%

"A szkeptikus, buta emberek"

Ennek már becsületsértés szaga van... De rágalmazás biztosan...

Szóval, ha ilyen jellegű véleményed van másokról, akkor inkább tartsd meg magadnak...


Egyébként ha már törvények... Az ilyen jellegű csalást miért nem bünteti a törvény??? Mert ha valaki mondjuk villanyszámlásnak öltözött régen, és jött kérni a pénzt, azt büntették... Akkor ezt miért nem???

2011. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
második vagyok.mi sajnos azért fordultunk hozzá mert van ahol az orvostudomány sem tud mit tenni,és az ember próbál valamibe kapaszkodni.és ugye mindenkinek van lelkiismerete.én legalább elmondhatom hogy mindent elkövettem a gyermekemért amit tudtam.ugyhogy nem kell lehurrogni hogy inkább orvoshoz kéne menni.....
2011. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Éppen ez a legnagyobb baj velük. A kétségbeesett emberekkel elhitetik,hogy ők csodát tesznek. A beteg kicsi anyukája azt a pénzt biztosan tudta volna jobb helyre is tenni,bár valamennyire megértem őt. Az ilyen lelkiismeretlen kuruzslók működését bekellene tiltani,és ha nem használ,börtönbe csukni.
2011. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Így van. Egész kuruzslóipar van pl. ráépülve a rákos gyerekekre, mert tudják, h a kétségbeesett szülők bármit megadnak bárkinek, aki egy kis javulást ígér. Undorító, hányingerkeltő dolog kihasználni ezeket a szerencsétleneket.
2011. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szellemsebész szellemeket műt.
2011. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!