Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol találom meg és egyáltalán...

Hol találom meg és egyáltalán mi a pontos neve és leírása ennek a horoszkópnak? (Fontos! Többi lent)

Figyelt kérdés

Régebben pár évvel ezelött kaptam egy régi e-mail címemere egy olyan levelet amiben az adott napon született ember jellemző tulajdonságait írták le és hogy a dátum amin születtünk befolyásolja azt hogy valójában milyen az alaptermészetünk.


Ismeri valaki ez a fajta számmisztikát vagy horoszkópot?


köszönöm


2011. febr. 4. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

van egy jo meg egy rosszhirem, csak nem tudom melyikkel kezdjem.


a joval: a johir az, hogy az OSSZES LETEZO HOROSZKOP az altalad leirt dolgot igeri, meg akkor is ha mar millioszor bebizonyitott teny az, hogy SEMMIFELE ALAPJA NINCS. A MEGTEVESZTES OKA AZ, HOGY SOK BENNUNK A KOZOS, EZERT EGY ADOTT ALLITAS TOBB EMBERRE IGAZ LEHET.


hopsz belefutottam a rosszhirbe is, de legalabb megsporoltam egy kettospontot.



remelem segitettem

2011. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt megköszönöm hogy időt szántál arra hogy írsz de hogy ez abszolut off az biztos- igen, valóban a témához kapcsoldóik 100% és tényleg összefügg de egy szóval sem állítottam hogy hiszek ebbe vagy van valóságalapja a kérésem és a kérdésem (csak hogy ugye értsd hogy miért abszolut OFF) az volt hogy ismersz-e ilyet és ha igen betudod-e anekem linkelni,nemde? :)

A hitemet és a döntésemet hogy mit hogy,hogyan teszek valószínű akkor sem ez a pár sor fogja eldönteni amit írtál vagy az hogy én feltettem egy ilyen kérdést.


ennyi.

2011. febr. 5. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugodtsag van:)


akkor csak az elso mondat az iranyado a valaszomban. A tobbi csak kiegeszites.


kuldom mindenkinek aki szereti

2011. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod, teljes nyugodtság van :)
2011. febr. 6. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban minden horoszkópnak, és a számmisztikának is ez az alapja, amit írtál. Kicsit bővebben írd meg kérlek, hogy mi is az, amit keresel.

A horoszkópokban a születési dátum alapján besorolnak valamilyen jegybe (pl. a nyugati asztrológia zodiákusa, vagy a kínai állatöv jegyek, vagy a kelta fák, stb.)

A számmisztikában (numerológiában) nem sorolnak jegybe, hanem a születési dátumodból felállított képlet alapján kapsz személyiségelemzést.

Ezek közül valamelyik az, amire gondolsz?


Üdv:

ParlanDo

2011. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt most eléggé gyerke nyelven magyarázom el mert másképp nem hiszem hogy kitudnám fejezni magam.


Szóval kaptam egy e-mailt amiben 1-31 ig felvoltak sorolva a számok és minden számnak megvolt a maga jellemzése aszerint hogy milyen is mondjuk a 2.án szülöttek általános jellemzői érted? :D így gondoltma régen ezt kaptam hogy például a 28.án szülöttek hajlamosak erre arra bla bla. cska ezvolt évszám hónap nem volt fontos

2011. febr. 7. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem! Ez a numerológiának egy kis szeletkéje.

Ha interneten szeretnél utánakeresni, akkor úgy keresd, hogy "karakterszám". De ha írsz nekem egy privit arról, hogy melyik születésnap jelentése érdekel, akkor nagyon szívesen megírom neked.

2011. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!