Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sötét jövőmet 20 évvel ezelőtt...

Sötét jövőmet 20 évvel ezelőtt megjósolták. Kételkedtem benne, de volt benne igaz. Szerintetek ez csak a véletlen műve volt?

Figyelt kérdés
Egy hetilap reklámhátuljáról rendeltem azt a könyvet,amiben egy Úr/azóta is keresem hirdetését/megjósolta,hogy a közeljövőben nagyon rossz,szegény,sötét jövőm lesz.Ezért mérgemben visszaküldtem a könyvet.Sajnos bevált a jóslata,remélhetőleg ezidáig. Tud valaki segíteni? Volt másoknak is ilyen "élménye,"
2011. febr. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalatti működése. A vonzás törvénye. Amire gondolsz, azt előbb-utóbb magadhoz vonzod. Gondolj másra, gondolj arra, hogy ez volt eddig, mostantól más irányba, egy felfelő ívelő irányba indul el az életed. Ugyanis a vonzás törvénye akkor is működik.
2011. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
gondolj a parlament felrobbanására!!! ha elég sokan gondolunk rá, biztos sikerül.
2011. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak egyet tudok érteni Kisibolyával.

Azért veszélyes az ilyesmi, mert az ember tudatalattija hajlamos valóra váltani az ilyen jóslatokat.


A "sötét jövőről" meg annyit, hogy nézz körül, nehéz időket élünk. Kevés olyan embert, családot tudok, akinek és ahol nem kell az embereknek szembenézni valami nagyon nehéz helyzettel, legyen az munkanélküliség, megélhetési nehézségek, súlyos betegség, érzelmi, lelki, pszichés gondok, stb.


Ne nyugodj bele a jóslatokba, a félelmeidbe, a sorsodat te irányítod. Nehézségek mindig lesznek, de nem tartanak örökké.

2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Folytatva az előttem szólót: az életben jelentkező nehézség - mert az mindenkinél van - az nem "sorscsapás", csupán egy megoldandó feladat. És ha esetleg elhibázod, akkor sincs semmi gond, később még kapni fogsz újabb lehetőséget (lehet, hogy más emberekkel, más helyszínen, de a szitu ugyanaz lesz) azért, hogy másfajta megoldással mint a korábbi, de túljuss a feladaton.

Ha végig gondolod az életedet, hogy hol mit tennél ma másként, mint korábban, figyelj oda, mert jönni fognak az újabb lehetőségek, hogy kijavítsd a korábbi félresiklásokat. És tudd, hogy ettől kezdve: bármit teszek, az sikeres, és gyümölcsözik neked.

2011. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Drágám! Ezt elküldte rossebb tudja hány embernek, jééé beletrafált egybe, marha ügyes!

Én meg megjósolom, hogy látok egy szőke lányt, aki néhány éven belűl férjhez megy, fogadok, hogy nem egynek beválik!

2011. febr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisibolya!

Én is hittem a vonzás törvényében, de nem jött be.. Most pedig majd' belehalok a szerelmi bánatba :(

2011. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!