Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen van, vagy csak véletlen...

Ilyen van, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki mikor jön hozzám, akkor órákat itt tölt és úgy érzem magam, mint ahogy itt írjátok, azokról az energia vámpírokról. De ezen kívül, erre csak most figyeltem fel, de eddig bármilyen tervemet elmondtam neki, maximum 3 napon belül teljesen előreláthatatlanul akármilyen biztosnak tűnt befuccsolt. Új munkától az utazásig minden. Ilyen komolyan van?
2011. aug. 6. 08:54
 1/4 skarma ***** válasza:

Igen, van!

Többet lehetőleg ne találkozz vele.

2011. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetlen probléma az, hogy a sógornőm.
2011. aug. 6. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak fárasztó emberek. Misztikus hátteret keríteni ennek viszont hülyeség.
2011. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen en talalkoztam ilyenekkel. Szabalyosan fizikailag lefaradtam, emelygett a gyomrom ha tobb orat voltunk egyutt. De ez csak lehet a kettotok kombinaciojaban alakul igy. Mas embereknel O sem mukodik energiavampirkent.Olyasmi ez mint a zsak meg a foltja. Probald kerulni a tarsasagat.
2011. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!